Новак
Power Play Pro 84 Внатрешна табела за хокеј на воздухот со Sports Sports Sports Deluxe Power Pucks - Пак - портокал

Power Play Pro 84 Внатрешна табела за хокеј на воздухот со Sports Sports Sports Deluxe Power Pucks - Пак -

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Сличните дизајни им го олеснуваат да се лизгаат низ табелата и за брзо дејство на враќање. Pucks Hockey Hockey Procks Eastpoint - 3 пакет се најдобриот избор за замена или надградба на пакетите за оваа класична игра.Сè е во врска со целта на Power Play со оваа табела од 84 инчи (7-метри)! Удрете еден од вашите противници Агли на моќност и ќе пулсира и ќе трепка 3 секунди. Без разлика дали сте искусен играч или нов во играта, тие ќе помогнат да се создаде забавно исполнето Искуство за вас. Доаѓа комплетно со 2 луксузни пакети за хокеј на воздухот и 2 турканици. Секоја пакет содржи три пакети за вежбање со портокалова боја со различни форми за да им обезбеди на играчите најразлична акција за игра.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Проборење се врати со AEW! Фигурите на колекцијата AEW не ја доловуваат возбудата и дејството на целото ели

Донесете дома забавна кадифен за вашата сакана личност и кажете им дека размислувате за нив, ова кадифе�

Изберете од тројца жестоки команданти од Икорија : Лаир на бехмоти (ИКО) за да ја водите вашата палуба до

Службените торби со корнизи во Френклин, се одличен додаток на вашиот сет на розови Овие висококвалитет

Комплет за делукс на Match Itecture Средна големина Комплет за зграда на ветерници за ветерници за ветерници

Допир! Оваа омилена игра за ручек се зафати со една сосема нова димензија Оваа фудбалска игра со прсти с�

Сет на алатки за играчки Playset се преправа играчка Совршена за децата да им овозможат на нивната имагина�

ЛАСЕР ПЕГИ МПС Хеликоптер : Ласерски штипки пратеници Хеликоптер : Изградете четири уникатни модели на �

Овој целосно функционален спортски автомобил Porsche Panamera Radio Control ви овозможува да го однесете дома омилен

Nintendo ја лансираше својата прва конзола, Nintendo Entertainment System ™, во Северна Америка во 1985 година и со неа, ја в�

Смешната фарма тастатура со разни ритми, мелодии и звуци е одличен начин за вашето дете да свири музика..

Патувајќи со натчовечка брзина, обратноблешот е најбрзиот негативец жив Сега тој ги здружи силите со хе

Совршено за игралиште или на отворено, има иконични слики од дигитална комуникација Шарена играчка топ�

На возраст од 8 и повеќе години; 26 играчи Тематски околу вашиот град! Возбудлива и едукативна игра; Забав�

Scroll