Новак
Империјал скапоцен камен Стерлинг сребрен овален пресек создаден Цејлон Сафир и создаде прстен за ангажман на белиот сафир ореол

Империјал скапоцен камен Стерлинг сребрен овален пресек создаден Цејлон Сафир и создаде прстен за ангажман

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Изработено во сребро, ангажманот прстен прикажува овална, создадена со камења од камења од сафир, кој се поставува во центарот, светкајќи во ореол на создадени бели сафири. Елегантниот шанк искри со создаден бел сафир акцент. Завршено со светло полиран сјај, овој волшебно создаден Ceylon Sapphire и создаден прстен за ангажман на белиот сафир ореол е прекрасен одраз на вашата романса. 6мм x 4mm овално селење создаден камен на Цејлон Сафир Центар. Направено во сребро. Полиран финиш . Димензија : должина од 9,90 мм x 20,80 мм ширина x 6,50 мм висина на галеријата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зачудувајте ја со овој привлечен дијамантски бенд Багета за жени Изработено во 14 килограми бело злато, �

Нагласете сè, од вашиот мал црн фустан до обична кошула со копче и фармерки со овие елегантни Akoya Pearl AAA, к�

Зачудувачки и стилски, овој 14 карат бело златен прстен има овален облик на родолит гарнет центар со засл

Изработено во злато од роза од 10 килограми, овој прстен го прикажува триото на смарагдно исечени скапоц�

Изработено од квалитетно сребро, прстенот на тркалото на овој брод е сигурен дека ќе додаде допир на мис

14 K розово злато машко и женско 20 "3,45мм хартиен клип ѓердан со 080 мерач и заклучување на јастог...

Зголемете го вашиот изглед за голема забава со оваа изјава Miabella Green Quartz и Diamond Halo Cocktail Ring Безвременски кл�

Нашиот ѓердан со солза монограм е софистицирандизајниран ѓердан Вашиот рачно изработен монограм виси �

Овој уникатен прстен за ангажман со двојно ореол, Миабела Моисанит, е задолжително парче накит...

Одликувајќи се со зачудувачки 7x5mm овален скапоцен камен Перидот, заедно со триото на I1 јасност, пенливи �

Овој мила прстен на принцезата солитер од зрачен оган е направен од 14 карат бело злато Се одликува со 6мм

Овој прекрасен сина топаз и дијамантски прстен ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за нак�

Добијте зачудувачки изглед со овој Тангело Роуз де Франс Аметист Африка и Дијамант овален прстен...

Ништо не вели дека елеганцијата е како оваа 1 КТ тркалезна кубна цирконија солитер прстен за ангажман во

Глобално занаетчиство Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн Монтира�

Изразете ја целата loveубов што ја имате во срцето за жената што ја сакате со овој уникатен и нежен дизајн.

Во тој посебен момент, овој исклучителен дијамантски бенд ќе го однесе здивот Стручно направено во скап

Покажете ја искрата во овој апсолутно убав прстен за ангажман на бели сафир Таа сигурно ќе каже да на ов�

Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандар

Заслепувајте го вашиот изглед со овој уникатен свадбен бенд на свадбениот бенд Миабела Дијамант Монтир

Стерлинг сребрен родиум обложен NHL Logoart New York Rangers Голем емајлиран приврзок за приврзоци : 27 mmmatery : Примарн

Слатка и толку романтична, овој скапоцен камен и дијамантски прстен е сигурно дека ќе го освои своето ср

Прстен за коктел Белиот Топаз се сече : круг Скај сина топаз и бел топаз Загарантирано 100% задоволство на

Направете ги вашите специјални моменти незаборавни со Forever Bride 1 / 4 Carat T.W Тркалезен дијамант Стерлинг Сре

Scroll