Новак
Chicology безжични 1 винил мини ролетни полноќ бело затемнување 35 w 36 H

Chicology безжични 1 винил мини ролетни полноќ бело затемнување 35 w 36 H

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 959.84

Подобрете го амбиентот и функционалноста на вашиот простор за живеење со нашата премија 100% ролетни прозорци. Овие мини -ролетни за затемнување 1 "Инчи се прецизно направени за да го воздигнат декорот на вашиот дом, додека обезбедуваат целосен темнина и приватност. Нашите разноврсни ролетни се исто така дизајнирани за врати, со мазен и безбеден дизајн кој без напор го надополнува внатрешноста на секоја просторија. Иновативните странични слепи на просторијата. Погодна опција за филтрирање на светлина и затемнување, што ви дава контрола над нивото на природна светлина што влегува во вашиот простор со едноставна ротација на стапчето. Нашите безжични ролетни се фалат со беспрекорен изглед и неред, придружени со хардвер и сеопфатни упатства за кавга -Бо процес на инсталација. Покрај тоа, ние се гордееме што нудиме избор на популарни бои за нашите венецијански ролетни, направени од висококвалитетно затемнување винил за да обезбедиме елегантна и софистицирана завршница на вашите прозорци. Доживејте совршен спој на стил и алатка со нашата Прецизно инженерски затемнети ролетни. со ротирање на стапчето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Висечките џебови со густ со целосна висина се идеални за складирање на големи количини на документи Док

Овој тапациран кревет го олеснува создавањето на модерен простор за одмор и релаксација Завиткано во м�

FH Group е свет на авто декорација Ние ги нудиме најдобрите во капаците на седиштата, подните душеци, органи

Проширувањето на нејзината секојдневна гардероба е лесно со 3пакувања на хеланки на Wonder Nation Подготвени

Овие опуштени џогери од атлетски дела се суштински во неговата гардероба, што мора да ги има во сите бои

Уметник : Lantern Presssubject : People Style : Posh & Luxe Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, умет

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Оваа сонувачка сензација со две парчиња е за што се однесуваат ноќите Лесно, без напор, удобноовој сет н�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

LUX13 V 22 X9 5112 / 114.3 +33 73.1 Сјајно црно машинско лице Luxxx легури легури на легури Lux13v 22x9 5112 / 114.33 +33 73.1 Сјајно црно

Scroll