Новак
Без граници на копчето со долг ракав надолу од горниот пакет

Без граници на копчето со долг ракав надолу од горниот пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 399.84

Овој обичен врв од без граници носи додаден стил со своите решетки назад. Копчето предниот дел на ребрата е направен од мека, залутана ребра ткаенина со копчиња надолу од предната страна, можете да го носите ова врзано или одврзано. Објавувачот на решетките на решетките го оддалечува овој врв од тоа што е основно. Разновидни со секојдневната привлечност, оваа врвна парови прекрасно со вашите омилени фармерки или хеланки за целосна облека. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи со големина M. решетки назад. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Безжичното полнење е предвремено со нашиот телефон за компатибилен телефон Magsafe® Едноставно поставете

Дневните шорцеви од без граници го имаат тој случајен случај кој се вклопува во вашите планови за викен�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Поставете ја вашата свадба на вистински начин Овие направени за да нарачаат персонализирани покани за �

Со само неколку брзи спрејови, вашата коса ќе биде свежа и чиста со тропскиот мирис на кокос и слатка вар

Едноставноста на формата и праволинеарниот профил на оваа рамка за сложени слики од дрво е идеална за о�

Симпатична и удобна фустан од качулка од без граници брзо ќе стане ваш стил на сезоната...

Нашите клиенти се радуваа на претскажувачот на овој чевел Делани е ново ажурирање на омилениот клиент...

Еден пар сандали на Викторија К Гладијатор со лента за глуждот и дизајн на Росовер на предниот дел на SSNDA

Денис Фрејтс „Роки крајбрежје 20“ платно уметност Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музе

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна �

Scroll