Новак
Wrangler Workwear Men's Fle Rake Vest со аспиратор за удобно руно

Wrangler Workwear Men's Fle Rake Vest со аспиратор за удобно руно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Совршено за вашиот стил или вонреден стил на отворено. Овој елек со качулка од руно од Вранглер ја завршува работата со флексибилна ткаенина што се движи со вас и ватирана постава што го одржува вашето јадро топло кога студеното време ќе започне да лази внатре. Прибл. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30 1/2", градите : 37 ", раменици : 45". Моделот носи големина M. редовно вклопување. Худ со обвивка од руно и влечење. Затворање на поштенски преден дел. Без ракави. Двојни џебови на градите со клапи и затворање на копчињата; Поделбата на пенкалото во левиот џеб на градите. 2 предни џебови за затоплување; скриен внатрешен џеб. Криви високо-ниско полите. Издржлива ткаенина на флексибилно платно. Шел : 55% памук/43% полиестер/2% спандекс; Поставена : 100% полиестер; Поставена аспиратор : 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Работното руно со качулка со качулка од Вранглер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ширење kindубезност со Снупи и Вудсток Симпатичните шорцеви за кошарка со кикирики сигурно ќе станат ваш

Уметник : asonејсон Матијасбјект : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано пла

Фатете ги пријателите и семејството за волшебно време! Официјално лиценциран Хари Потер, Делукс со долг

Одликувајќи се со предни ленти со ПУ, Сандал Jpenni е дизајниран и со мода и со издржливост на ум...

Лесен градник за притискање што ви дава совршена количина на лифт со целата удобност и без жица...

Уживајте во нов стил оваа сезона со 26 "x 26 " Едноставно Daisy Eye отвор за декоративна перница за фрлање од наш

Слаби фармерки на славните розови од 5 џебови се толку удобни што вашата девојка ќе се чувствува како да

Совршено за држење накит, бонбони, картички за подароци, мали свеќи, парфеми или играчки Елегантната ку�

Служете ги гостите коктели во стил со количката Zane Bar Оваа трајна метална количка има две огледални стак

Освежете го плакарот и набавете си сандала за колекција на списанија лавини Оваа класична сандала со дв

Време е и да ги победиме женските широки панталони за нозе за победа Назад и подобро од кога и да било, ов

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Вашата гардероба не е завршена без врвот толку слатка како врвот на Софија Вергара Долгите ракави за на�

Glidden® High Endurence® PlInterior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по

Вашето малечко ќе се оддалечи од Dreamland, кој се приближуваше до оваа мекакакооблачна перница, дизајниран�

Уметник : Курт Шаферсјубјект : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арттис

Луксуз за секого Тоа е инспирација зад нашата колекција Fireside : висококвалитетни, достапни папучи направ

Гинсу Чикара серија од 5инчен нож Сантоку нож Ginsu Chikara Series се фалсификувани од јапонски не'рѓосувачки чел

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

• Впечаток за врвен квалитет Giclée на архива хартија со висока резолуција • Професионално врамена и мон�

Совршен фустан за обичен породилен изглед! Овој лабав фитинг плус големина на маица со големина има џеб�

Овој врамен уметнички сет има прекрасни дизајни за бели цвеќиња кои се врамени со темна рамка во боја на

Завиткајте се наоколу со отворениот кардиган на Heart & Crush што не само што е модерно, туку ќе ве задржи топл

Scroll