Новак
Ирина ИНЕВЕН НА ВИБРАЦИЈА АМПЕНЕР СИЛИКОН ДОЛГО ОБРАЗОВАНИЕ ТЕНЦИСКИ РЕКЕКТИ ПРОИЗВОДСКИ СОСТОЈБА АДВОРБЕРСКИ ОПРЕМА ЗА УПОТРЕБА ЗА ОПРЕМА ЗА ОПРЕМА

Ирина ИНЕВЕН НА ВИБРАЦИЈА АМПЕНЕР СИЛИКОН ДОЛГО ОБРАЗОВАНИЕ ТЕНЦИСКИ РЕКЕКТИ ПРОИЗВОДСКИ СОСТОЈБА АДВОРБЕРСКИ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.84

Опис : Материјал : Овој амортизер за вибрации на тениски рекет користи силикон како материјал, кој е отпорен на абење, мек и не е лесен за оштетен. Торба. Протекција : Амортизерот за преносна опрема за вежбање е дизајниран да го заштити вашиот рекет да не се скрши кога играте тенис. Делови за преполнување : Професионалните тениски рекети Амортизери можат да се користат како делови за замена на рекетот кога ќе го поправите. 5 парчиња Спортска опрема Амортизери кои се доволни за да ги користите долго време. Спецификација : Материјал : Силикон.Коа : бела, сина, жолта, црвена. големина : приближно. 10.5x0.7x0.7cm/4.13x0.27x0.27inch.note : Може да има неколку искривувања во боја поради различни компјутерски резолуции. Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете. Пакетот вклучува : 5 парчиња тениски рекет вибрации на вибрирај . Материјал : Овој амортизер за вибрации на тениски рекет користи силикон како материјал, кој е отпорен на абење, мек и не е лесен за оштетен . Заштита : Амортизерот за преносна опрема за вежбање е дизајниран да го заштити вашиот рекет да не се скрши кога играте тенис . замена parts : The professional tennis rackets dampeners can be used as the replacement parts of the racket when you repairing it. Portable : The tennis rackets shock absorber is lightweight and small in size which it's simple for you bring it in your bag. Quantity : Постојат 5 парчиња амортизери за спортска опрема кои се доволни за да ги користите долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Para nuestra comunidad de habla Hispana : Ponte una prenda un poco más cómoda, un tanto más elegante e gurreíblemente fachinante Затворање : Стил на пуловер / Ес�

Класичен и толку стилски, овој сет на облека е сигурен дека ќе изгледа симпатична на вашата девојка...

Дајте му на вашето мало девојче симпатична нова облека што треба да ја носи со оваа двојна кошула на дев�

Овој поглед на светлиот океан, врамена wallидна уметност, ја има измиената плоча на плажа на пристаништет�

Нејзините очи и прстенестиот прст ќе искраат светло кога ќе ја претставите со овој прстен за земање зди�

Каки што работи во секое време, каде билого изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната чети�

Директно цврсто појас панталони е подготвено за вас да се преселите во и надвор од канцеларијата Едност

Уметник : Pissarro Предмет : City Scapestyle : Trational Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, ум�

Сензорот за брзина на автоматска брзина на менувачот WVE изгради репутација во автомобилската индустриј

Глам за торбичка, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црна боја, ов

Замената со директно вклопување ОЕ обезбедува соодветно вклопување, форма и функција Опширно тестиран�

Scroll