Новак
Purafilter 2000® Alergen Merv Air Filter

Purafilter 2000® Alergen Merv Air Filter

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Филтрите за перформанси во 10x20x1 Purafilter 2000 имаат плетени механички медиуми за филтрирање кои ќе ги отстранат честичките од алерген на полен + од вашиот дом и ќе траат до 90 дена. Овие филтри се одлично намалување на алергените цени и се знае дека ги надминуваат типичните филтри за фиберглас. Овие филтри со оценка Merv 8, исто така, ги намалуваат и остатоците од миленичиња од миленичиња, остатоците од прашина и другите прашини за домаќинството и лентата. 10x20x1 (9,75 x 19,75 x.75 вистински димензии) Purafilter 2000® Алерген 8000 Merv 8 Air Filter. Отстранува полен, миленичиња првут, остатоци од прашина, прашина/линт и ќе трае до 3 месеци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Секогаш во сезоната пигментна боја памучна мешавина од маица од Расел Атлетик има удобен екипаж и иконс

Кид природен розов агат со ситно срце нараквица за шарм со розова кутија 8мм природен скапоцен камен рач

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Уживајте во удобно време на вода во секоја сезона, дури и во зима Јакна за флотациони плочи на Стернс го �

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Сандалите на Викторија К, со плетенка со материјал и ред на Рајна камења на секоја страна од лентите и ст

Современите и индустриските стилови се спојуваат за да создадат функционална складирање современа дне

Класичен облик на правоаголник им дава на овие очила за сонце од Фостер Грант силен стил за да одговараа

Контакти, аларм / часовник, S Planner, камера, галерија, Google Talk, Dropbox, Netflix, Gmail, You Tube, веб прелистувач, Мои датоте

Mega Scomp Classic BL Скокајте како професионалец со новиот злобен мега скок! Без разлика дали сте комплетен поче

Нема повеќе гломазни, презаситени јакни за вас! Оваа ватирана јакна со средна тежина од Jејсон Максвел и�

Мал блесок на ракавот му дава разигран замав на овој џемпер инспириран од наутичко од време и TRU Завршен�

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќ

Трендовски, симпатичен и подготвен за слој или одење соло Ниту еден врв на вратот на вратот без ракави н�

Toyo Observe G3Ice е зимска гума за седани, CUV, SUV и лесни камиони и е овластен од Three Peak Mountain Дизајн на зимски шари..

Заедно засекогаш, овој два камен срце прстен ја претставува вашата вечна убов Овој романтичен прстен со

Високиот стил на напон е ваш со оваа тотално ретро худи со AC / DC Класичниот дизајн е супер мек и дефинитив

Имајте експлозија покрај базенот или играјте го омилениот спорт на вода во ова спортско дното на бикини

Благодатна и искривена, ламбата „Бланш тиква“ е сигурна дека ќе осветли секоја просторија со елеганци�

Ова трендови Интернационал Симпсонови : Дрво Куќа на хорор постер на bartидот на Барт е дизајниран со вис�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Canopy Prochef Comfort Kitchen Mat е суперудобна, ергономски дизајнирана кујна, која е факс кожа на површината и антиза�

Излезете во вашите нови тексас класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру Со исц�

Одлично за секојдневно носење, џебните маици од garanimals се направени со супер мека мешавина од памук за це

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Има толку многу причини да ги сакате папучи на Muk Luks Gloria, од најразлични модерни обрасци и бои до симпати�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Подобрите домови и градини со прозорци на Пајсли додаваат допир на паначе во која било просторија во ва�

Совршен џемпер за започнување на сезоната на есен Овој пат и Tru отворен предниот кабел плетен кардиган е

Scroll