Новак
Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки опуштени фармерки

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки опуштени фармерки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 383.68

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машките опуштени фармерки за вклопување нудат модерно вклопување додека обезбедуваат целодневен удобност. Изработени од премиум инженерски флексибилен тексас кој се движи со вас, овие опуштени фармерки се вклопуваат опуштени низ седиштето и бутот и се директно од коленото до глуждот. Квалитет имате доверба од Levi Strauss & Co., Est. 1853. Потпис од Леви Строс и Ко. Машки опуштени фармерки : Ексклузивно. 12,00% полиестер, 1,00% еластан и 87,00% памук. Направено со вода помалку технологија. Премиум тексас што флексира и се движи со вас. Секоја ден удобност. Опуштено преку седиштето и бутот. Директно отворање на нозете. Стајлинг со пет џеб. Супериорен квалитет, јачина и издржливост. Содржината на ткаенина варира според бојата. Машинско миење. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поврзано со среќа и среќа, овој шармантен прстен на слонови е направен од квалитетно сребро Овој стабил�

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Candyshell® Grip Magsafe® е следната генерација на нашата класична тенок, pocketебпријателски телефонски случај за з

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Умно дизајнирана, дрвена рамка во форма на куќа го слави она што е навистина важно за еден домнајблискит

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Природно snacktastic! Кога домородците се немирни за вкусен третман, ние сакаме тие да имаат најдобри вкупни �

Залихи на суштинско значење Оваа маица Vврат од Terra & Sky има цврст тон и удобни кратки ракави Приближно Ме�

Овие машки мокасини во Мека се стилски дизајнирани со суптилна текстурирана кожна кожа и лесно се вклоп

Гоја Мал бел грав 29 мл (822 Г) Овие бели грав се совршени за правење најразлични рецепти како супи, чили, чо�

Купете ја оваа колекција облека за момчиња од мали деца од garanimals! Garanimals нуди облека за момче за бебиња, в�

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Tanaye White 22 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, п�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Кукла за вода во вода, поддржува партнерство со добротворни цели : вода, вода исполнета бебешка кукла, жи

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Подобри домови и градини Во живо растенија Лантана BHG QT LANTANA Годишно Мултибоја Сите сезони Одгледувач те

Scroll