Новак
Buzzy Mini Terra Cotta Growts Kit - гарантирано да расте - сончоглед

Buzzy Mini Terra Cotta Growts Kit - гарантирано да расте - сончоглед

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Buzzy Seeds Mini Terra Cotta Growing садови вклучуваат сè што ви треба за успешно да одгледувате свежи билки, вкусни зеленчуци, убави цвеќиња и succulents. Само додадете вода и гледајте се 100% природно растечки медиумски пелети кои се прошируваат, подготвени за садење. Засади бестрашно. Сите наши комплети се поддржани од нашето загарантирано да растеме ветување. Вашите семиња ќе никнат, или ќе ги замениме бесплатно. Достапно во 6 сорти. Природата на пурусот на вистинската тера колиба им помага на растенијата со тоа што ќе дозволат протокот на воздух и водата да поминат, спречувајќи проблеми со надминување. Направено од печена глина, садови од тера колиба развиваат природна патина со текот на времето и одат одлично со кој било стил на декор. Со нивната минијатурна големина, зуењето на мини -тера Кота растат комплети прават одлични подароци за секоја пригода, и тие се забавни и лесни за одгледување. Овие комплети се совршени за проект за викенд DIY. Секој комплет вклучува европски тенџере со тера коли, пакет за семе, растечки медиум и упатства за растење. Расте денес!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка лико�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој жолт медитерански wallиден часовн�

Овие маици со кратки ракави Terra & Sky доаѓаат во удобен двопакет и лесно заработуваат место на ротацијата..

The Lunkerhunt Typhon е нашата цврста цевка за тело што е направена со нашата ултра трајна мека пластика што ќе за�

Светлината, сенките, формите, текстурите и боите ја фасцинираат Закон за трговска марка и ќе биде енерги

Конечно, нозе да ве однесе од салата до бранч! Нашите женски глуждови од јогалик ќе бидат нов главен дел �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Додадете поп боја во вашата преодна временска гардероба со времето и модниот џемпер на TRU Овој удобен, л�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Товарните панталони се сигурен и младешки избор, и тука имаат ажурирана силуета мулти карго џебови, тен�

Сребрени фармерки копродукции Елисе Среден пораст на слаби фармерки на земјоделски култури Опуштена в

Подготвени за добар ноќен сон? Овој женски кошмар пред Божиќно спиење е направен за да легнете пред спие

Донесете допир на природна убавина во вашиот дом или канцеларија со нашиот дрвен цвет пакет Овој зачуду

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Се одликува со прицврстено парче закачалка што го прави подготвен да се монтира на вашите wallsидови...

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

Scroll