Новак
14К жолти златни обетки со ромби со монистра на пост - жени

14К жолти златни обетки со ромби со монистра на пост - жени

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2079.84

14К жолти златни обетки со ромби со мониста на пост - жени. Исклучителните дизајни направени за да се тантализираат модните сетила, овие обетки кои се движат од скромни до апстрактни, без сомнение, ќе ја поттикнат вашата гардероба со зовриен здив на модна инспирација. Било да е тоа навој, тасел или обетка за капки, нашиот златен накит од 14 карати ќе ве натера да излезете од толпата со луксузна брилијантност. Ако имате страст кон модата, овие обетки се мора да ги поседувате за вашата колекција. Загарантирано 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). 14к жолто злато. Жолта златна боја. Цврсто злато. Пост-со-фикција. Капка обетки. Без камен. Возрасни/постари/тинејџери. Жени (женски). Ширина на кабелскиот ланец : 0,95мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Таа ќе остане пријатна додека изгледаше симпатична во трендштедлива во оваа девојка од девојки со вати�

Серија за изведба на мажите на Wrangler Редовно вклопување Jeanан со временски услови / b> серија за перформанс

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Додадете карактеристично елегантен допир на вашата табела со подобриот комплет за полначи на пакети за

Кид природен розов агат со ситно срце нараквица за шарм со розова кутија 8мм природен скапоцен камен рач

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Пан Пепин, ве носи секој ден директно на вашата маса нашите вкусни и свежи тортили, планити од Пан Пепин..

Секогаш во сезоната пигментна боја памучна мешавина од маица од Расел Атлетик има удобен екипаж и иконс

Пополнете го вашиот изглед со овој приврзок за акцент на аметист од 14 килограми и бел топаз...

Уживајте во удобно време на вода во секоја сезона, дури и во зима Јакна за флотациони плочи на Стернс го �

Оваа трендовски родна племенска шема е преобразена во ултра меки килим со меки, со шарм во Бохо 80% полипр

Вашите џогери само добија пријатна надградба Со трендовски силуета и стил на влечење, овие машки џогери

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

Лесно се чисти со микрофибер крпа Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка Дигит�

Опис : Зумае 6лесен мат златен метален лустер со приврзок над вас е менувач на игри Има повеќе бели чисти

Вие нема да верувате колку се удобни и симпатични Патриша станови од колекцијата Journee...

Удри освежување на вашата атлетска гардероба Оваа „динамична“ мускуларна форма е совршена за скоро се

Опреми си со овој зелен нок осветлен нок Се одликува со блескаво зелено светло што го олеснува снимањет�

Лесни работи "Асистенција " нуди исклучително удобно удобно удобност и надворешна плоча отпорна на лизг

Машката Шерпа на Realtree, 1 / 4 Zip Pullover, дрва од Realtree е одличен додаток на вашата опрема за лов и риболов на отв�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

Трендовски, симпатичен и подготвен за слој или одење соло Ниту еден врв на вратот на вратот без ракави н�

Ова кратко се карактеризира со цврста градба и супериорна изведба исто како и Бен Хоган Машката изведб�

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Црвениот ѓавол на Trappey Cayenne Cayenne Hotешкиот сос 32 fl oz додава доволно топлина на живина или јадења од говедск�

Не поправајте што не е скршено Овие меки, лесни за носење полови со полови кошули доаѓаат во класични бо�

Scroll