Новак
Essесика Симпсон со 4-во-паметен LED Vanity Mirror, станица за безжично полнење и Bluetooth звучник, нивото на светлина

Essесика Симпсон со 4-во-паметен LED Vanity Mirror, станица за безжично полнење и Bluetooth звучник, нивото

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Повикувајќи ги сите loversубители на шминка! Огледалото 4 во 1 LED е совршена повеќенаменска станица за шминка која навистина може да го стори сето тоа. Прилагодливото LED осветлување има три режими : ниско, средно и светло. Проверете ја вашата шминка во поставката за светло што го сакате и никогаш повеќе не грижете се за слабо осветлените простории. Плус, уживајте во омилената плејлиста додека нанесувате шминка со вградениот Bluetooth звучник. Ова огледало за шминка е толку технолошки штедливо, тоа е идеално решение за секој гуру за шминка за социјални медиуми. Не само што има монтирање на паметни телефони за да се направи стриминг во живо на ветре, туку ова огледало може да го наполни и вашиот телефон безжично. Без разлика дали видео -повикувате пријатели додека се подготвувате да излезете, споделувате совети за шминка и трикови на Интернет, или само уживате во некои од вашите фаворити, ова е огледало за шминка на вашите соништа. Огледало без стаклено огледало со високо квалитетно искривување. 3 LED нивоа на светлина : ниско, средно и светло. Bluetooth звучник. Монтажа за паметни телефони. Безжичен полнач. Бела боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколк

Карактеристики : Предмет : Флорал Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка...

Овој Jeanан има удобно вклопување што е порелаксирано преку седиштето и бутот од нашиот редовен вклопник

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Кога шетате или трчате вашето куче пред сончање или по зајдисонце, треба да бидете сигурни дека другите

Додадете го стилското парче акцент што е подобар домови и градини Зелен кактус 20инчи од 20инчен перница �

Обичен класик за вашето момче за дете Овие комбинезони од Wonder Nation се разноврсен додаток на неговата кол�

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Сингер, 1748 машина за електрична шиење, хоризонтален систем на бобин, 32 вградени шевови, автоматски пејач

Нашата врамена графичка колекција има различни слики, врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Крем, нетранспарентен гел мастило : кремаста, мазна гел мастило тече светло на темни хартии Светло бело

Уметник : Ед Вилверсјубјект : Хумор Стил : Традиционална Производство Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Уметник : Ејми Франксјубјект : животни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платн�

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзаж за пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметно

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Професионалните монтери препорачуваат да

Украсете природно платно тота со вашиот омилен тим или додадете трендовски rhinestones и апликации! Создадет

Секоја ставка во облеката на оваа бебе девојчиња е направена со меко памучно ребро Потоа, додадете ги па

Класичен кабелски плетен џемпер добива надградба благодарение на лажичката Сето тоа започнува со асим�

Scroll