Новак
Делукс Шаг Бела средна сива боја 7'10 10'3 Глобален килим за област на правоаголник

Делукс Шаг Бела средна сива боја 7'10 10'3 Глобален килим за област на правоаголник

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Супер кадифен и удобен, овој марокански бушава килим од колекцијата Делукс Шаг е совршен нов додаток на вашиот дом. Машина ткаена во Турција од 100% полипропилен, овој килим обезбедува густ куп 1,26 инчи за да донесе стил и удобност во вашиот простор. Само место или професионално чисто. Препорачана е подлога за килими. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Кадифен куп. Висина на купот : 1,2 ". Само затворен. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички ткајачи. Наменети да издржат секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина прво. Канистер вакуумите без шипки за тепачки се оптимален вид вакуум за употреба на килими, но исто така можете да го користите и прилогот за рачни рачни На исправен вакуум. Функционален кадифен куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги изградува вратите . Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана подлога за килим.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пинк кутија женска инспиративна нараквица нараквица цврст не'рѓосувачки челик 7,75 инчи врски за вртење �

Начин за славење Прогресивни подароци 9,5 "Супер мек за кучиња на в Valentубените, подарокот за кучиња, држе�

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Од игралиште до фудбалскиот терен, спортскиот градник на Wonder Nation ја покри Меки, строги и тотално удобни,

Балистичка серија на урбанит задниот капак за карактеристиките и придобивките од клучот на таблетите :

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за

Тим Отоле „Висока точка I“ платно уметност Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Овој мет

Класичниот џемпер на екипажот на Free Assembly добива боксер за модерен изглед Пријатен стил на средна тежина

HP Elite Slice USFF CORE i5 7500 T 2,7 GHz 8 GB SSD 128 GB американски клучни карактеристики и придобивки : убав, моќен, иноват�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Покажете го вашиот тимски дух со официјално лиценцираната NFL Arizona Cardinals основна прилагодлива капа / капа

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката бута за камо за машка конвој Издржлив и безбеден со п�

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Уметник : Руперт Бани Предмет : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за о

Убав, полиран и разноврсен за сите прилики Оваа машка кошула за фустани за вклопување од Georgeорџ е убав и�

Подготвени за следната облека за удобна облека? Инспирацијата од овие меки, трендовски џемпери од џемпе

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање

Наизменичните нијанси формираат блокови и кругови за да се направи блескав дизајн за овој килим со совр

Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Севкупна длабочина напред до назад : 1,5 "...

Maybelline New York Tattoo Studio Водоотпорен гел за подобрување на веѓите, црна, сакате дебели, извајани веѓи кои траа�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Овој магичен шумски диптих е печатење на ликовно платно од Парвез Таџ Парвез Таџ е визионерски уметник �

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрош�

Овој стол за акцент е многу лесен и компактен, погоден за различни места Можете да го ставите ова столче

Azzез ја зголеми вашата облека со овие оданоци од бисер и дијамантски обетки од мијабела бела слатковода

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll