Новак
Манор Парк салон стол, виски кафеава

Манор Парк салон стол, виски кафеава

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 11184.00

Создадете лежерна околина во домашната канцеларија или дневна соба со овој стол за акцент на акцент на кожен акцент на кожен кожен од средниот век. Преголемото седиште нуди удобна перница во јатек за читање или чекална, во зависност од вашите потреби за седење. Вклучете ретро чувство во која било просторија со повлечен финиш и дизајн на мешан материјал. Атрактивната кожа од Faux е лесна за чистење и нуди трајна рамка за долготрајна употреба. Верувајте ја челичната рамка обложена со прав за неговиот цврст квалитет и потребното склопување е лесно за сите нивоа на вештина. Само додадете ги нозете. Модерен стил од средниот век. Заврши со виски кафеава боја. Екстра-широко седиште за удобно лежење. Издржлива метална рамка. Лесна за чистена кожа кожа. Едноставно склопување. Место во дневната соба, спалната соба или домашната канцеларија. Собрани димензии : 30,5 "H x 26" L x 26.5 "W. Пакувани димензии : 24,5" H x 31.25 "L x 26" W. Бродови готови за склопување со чекор-по-чекор упатства.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Задебелена карирана со бои инспирирани од пролетта ова разноврсно копче надолу со кошула со фармерки з�

Уметник : ennенифер Rutledges Ubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова п

Севоедна дестинација и за физичка и за ментална игра, Kidkraft Hangout Hideaway Clubhouse е двокатна дрвена структура со

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Уметник : Филип Хугонардсбук : Уште начин на живот : Болд и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обв

Подготвени за следната облека за удобна облека? Инспирацијата од овие меки, трендовски џемпери од џемпе

Azzез ја зголеми вашата облека со овие оданоци од бисер и дијамантски обетки од мијабела бела слатковода.

Обичен класик за вашето момче за дете Овие комбинезони од Wonder Nation се разноврсен додаток на неговата кол�

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката бута за камо за машка конвој Издржлив и безбеден со п�

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство Овој ст

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа

Начин за славење Прогресивни подароци 9,5 "Супер мек за кучиња на в Valentубените, подарокот за кучиња, држе�

Данскин сега премија за ракав на девојчето најлон на лактот Леотард е направен од нашата најпогодна тка

Maybelline New York Tattoo Studio Водоотпорен гел за подобрување на веѓите, црна, сакате дебели, извајани веѓи кои траа�

Оваа дрвена маса може елегантно да го скрие креветот за миленичиња или кутијата за легло, така што тие ќ�

Покажете го вашиот тимски дух со официјално лиценцираната NFL Arizona Cardinals основна прилагодлива капа / капа

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Наизменичните нијанси формираат блокови и кругови за да се направи блескав дизајн за овој килим со совр

Scroll