Новак
Папката за презентација на луксузот W Center Carter Cart Card, бел сјај, 50 пакувања

Папката за презентација на луксузот W Center Carter Cart Card, бел сјај, 50 пакувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Овие папки се суштинско снабдување со канцеларија. Покрај тоа, вклучивме слот за визит-картички со традиционална големина (3 1/2 ”x 2”) на насловната и десниот внатрешен џеб . Направени од 100 lb. Овие папки доаѓаат во густа, 100 lb. Тие се дизајнирани со внатрешни џебови со 4 инчи високи од двете страни, обезбедувајќи доволно простор за сите ваши документи. Ако оваа сјајна нијанса на бело не е соодветна за вас, ние ги нудиме овие папки во многу други опции во боја што ќе одговараат на вашиот посакуван тон или шема на бои . Квалитетно покритие : Ако барате висококвалитетен начин за прикажување на вашите важни документи, даночни сметки и презентации , овие издржливи папки, направени од премија за покритие, се токму она што ви треба. за деловна и професионална употреба : Овие привлечни папки се стручно дизајнирани за да ги заштитат вашите документи и се неверојатно разноврсни.Папките за презентација 9 "x 12" во бело со стандарден дизајн со два џеб се совршени за држење на стандардна големина на буквата со големина 8 1/2 "x 11", документи, печатени медиуми, брошури, зачестени инсерти и други професионални намени. Ова им олеснува на вашите колеги и клиенти да ги имаат вашите информации за контакт лесно достапни на вашата визит -картичка, заедно со сите други документи од вашата презентација или предлог. Тие се дизајнирани со внатрешни џебови со 4 инчи високи од двете страни, обезбедувајќи доволно простор за сите ваши документи. Обидете се со овие прекрасни, тешки папки за презентација на насловната страница денес! Папки за презентација : Ако барате папка за сите ваши професионални потреби, нашите папки за презентација 9 ”x 12” се совршен избор. Набавете повеќе сетови во различни бои, така што секогаш ќе имате при рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Inенски peиркач пети со современ склопен вампир дизајн го нанесува овој клин Еспадрил со стил Силви Втори

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Мешавините аспирации на многу ентузијасти во велосипедизам се доведуваат до потрошувачка во форма на 26

Престанете да се борите со бришачите на бришење и уживајте во чистата завршница на хартиена другарка со

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини Трговска марка ликовна уметност „�

Уметник : Грејс Попсобјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано плат

Направено од алуминизиран челик за издржливост, Walker Premium Pipe е произведена со прецизни свиоци и се провер

Глава до пети, таа ќе изгледа апсолутно чудесно во слаткиот сет на три парчиња на Wonder Nation Сјајните акцен�

Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на

Затворање на фармерки на големи машки мачки : памук тексас мешавина4џеб styling1копчиња Затворање со патент

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Краткиот опис не е достапен северно деца, ладен изолирано зимски снег, дете за снег / мало дете / големо д�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Овој сет на Chalis Challis на Wonder Nation и графичка маица е одличен додаток за секоја гардероба за девојчиња! Овој

Petlas Explero H / T PT431 е цела сезона, автопатска терен гума за лесни камиони и SUV Explero H / T PT431 има специјално разви

Опуштете се наутро со топла чаша кафе, чај или топло чоколадо со керамички извајани кригла на Boelter Brands...

Бебињата растат брзо, така што засилувачот за позиционирање на појасот на Skyline е дизајниран да продолжи.

Работете цел ден во удобност и заштита, облечена во работата на Skechers : Boot Ceuznell St WP Акција кожа, ткаенина о�

Ракчињата на Скот и Jonон Алфредо со оброк од тестенини од Пен, 8 унца, (замрзнати) Занесени во овој традици

Свилениот мазен сатен додава женски допир на облека за спиење со овој комплет за спиење со 2 парчиња...

Овој весел сет на елегантни црвени пиедестали прави совршен додаток на вашето Божиќно украсување...

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна �

Диво забавно! Ослободете ја вашата смешна страна со две пакувања дивјак пантер и истражете ги дивите гр�

По неговата страст за цртање, тој се врати на училиште во 2006 година за да добие МНР во илустрација на кол�

Vally Bootie Collection Collection е сигурно да ве натера да се истакнете Оваа бута со ширина ширина има вегански кожа и

Лесно е да се организирате и да ги одржувате вашите простори за живеење без неред со 3те средна количка н

Лесен за инсталирање, нема комплицирани чекори и не се потребни комплицирани алатки На дожд, сон и снег.,

Scroll