Новак
Без граници фустан за ракав на јуниори

Без граници фустан за ракав на јуниори

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Натопете стил во оваа пролет нема граници фустан со ракав. Копче надолу однапред и печатењето на сите создава случајно, стенд -парче што можете да го носите одново и одново. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Лажички врат. Кратки ракави за мафини. Копчето предно; Руфл полите. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Предниот фустан на копчето за ракав за ракави за жени од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кафе Париз, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна сина боја, ова лико

Материјал : 58% памук / 39% полиестер / 3% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен ФИТ : Оп

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 20 " Маслиново модерен монограм внатрешна / надвореш�

Без граници на врвот на чипката не се карактеризира со деликатна исечка чипка на чипка околу полите и де

99+822 Боја : Скај сина карактеристики : на возраст од 38 години Сесонализација : Да Тип на производ : Почетна

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека мо

Пијама кошула : РИБ плетено со сите печати со 2 копчиња Хенли плоча со долги ракави со манжетни со ребраб�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Бета сака да експеримент

На следното патување, студени пијалоци и храна до 40 степени поладни од околната температура без потреба

Меки, дишечки и стилски, овие шепоти за дневникот од jacеклин интимти се оние во кои сакате да го поминете

Потопете стил во најслабиот фустан од чипка на ова лето Флериот отворен грб и деликатните детали за чип�

Бидете уверени за нула нарушување или кражба со ова тешки челик конструирано поштенско сандаче за монт�

Scroll