Новак
Asonејсон Максвел женска миризлива јакна на женски пондери, големини S-XL

Asonејсон Максвел женска миризлива јакна на женски пондери, големини S-XL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 559.36

Нема повеќе гломазни, презаситени јакни за вас! Оваа ватирана јакна со средна тежина од Jејсон Максвел има лесна постава и опуштено вклопување. Совршено за дневни патувања или патувања на училиште, ова палто има класична шема на ватенка со половината за влечење. Подготвени сте да излезете надвор во стил! Материјал : 49% полиестер/21% вискоза/16% акрилик/10% најлон/4% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : хитови под колковите. Јака : висок врат. Затворање : Предвремено копче пред. Ракави : Долго. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : ватирана шема; влечење на половината. Quilенска јорганска јакна од средна тежина од asonејсон Максвел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Обичен класик за вашето момче за дете Овие комбинезони од Wonder Nation се разноврсен додаток на неговата кол�

Нашата врамена графичка колекција има различни слики, врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Почитувајте ја жената што ја обожавате со овој пенлив прстен за ангажман на дијаманти Изработено во 10к �

Пинк кутија женска инспиративна нараквица нараквица цврст не'рѓосувачки челик 7,75 инчи врски за вртење �

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзаж за пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметно

Преземете го денот со модерни и функционални и функционални шорцеви за искачување на бесплатното собра

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Уметник : Ед Вилверсјубјект : Хумор Стил : Традиционална Производство Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Класичен кабелски плетен џемпер добива надградба благодарение на лажичката Сето тоа започнува со асим�

Крем, нетранспарентен гел мастило : кремаста, мазна гел мастило тече светло на темни хартии Светло бело

Cage чевлите се во право на тренд за сезоната и Лесна улица го презеде овој тренд и го толкуваше за вечерна

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење Оваа пижам�

Овој Jeanан има удобно вклопување што е порелаксирано преку седиштето и бутот од нашиот редовен вклопник

Оваа максичка кошула од лажичка значи бизнис Одете класичен ден на работа и облечете го со страшни потп�

Секоја ставка во облеката на оваа бебе девојчиња е направена со меко памучно ребро Потоа, додадете ги па

Оваа дрвена маса може елегантно да го скрие креветот за миленичиња или кутијата за легло, така што тие ќ�

Добредојдовте гости со овој прекрасен монограмски доормат Тешка, но сепак елегантна, овој душек е израб

Scroll