Новак
Pro Series 4, Watts Watts проценти бакар алтернатор, преносен генератор со резервоарот за гас со 12 галон за гас

Pro Series 4, Watts Watts проценти бакар алтернатор, преносен генератор со резервоарот за гас со 12 галон

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 15984.00

Преносен генератор на комерцијално одделение DEK со тригодишна ограничена гаранција е препорачан генератор за градежни места или моќност за итни случаи. DEK PRO Series 4.550 Watts Watts 100 проценти бакар алтернатор, преносен генератор со резервоар за резервоар од 12-галон за гас : се одликува со алтернатор без четка, 100 проценти бакарен алтернатор за поголема издржливост. Водечкиот резервоар за гас со 12 галон може да трае 24 часа на половина товар. Генератор на комерцијално одделение со 3-годишна или 300-часовна ограничена гаранција. Опремено со еден сад за заклучување на пресврт од 240 V, две продажни места 120 V дуплекс, еден полнач за авто/морски батерии 12 V DC, еден полнач за мобилни телефони 12 V и еден приклучок за кабел и кабел од 12 V скокач. Преголемиот пригушен тивки амортизери испорачуваат 70d B нивоа на звук за тивко работење. 270 кубици, 4-мозочен, комерцијален мотор со автоматско исклучување на маслото за да се спречи запленување на моторот. 4.550 Вклучени вати континуирано излез со наплив/врв од 6.000. Дигиталниот дисплеј за дијагностицирање покажува напон, фреквенција, час читање, кога е потребно масло и целокупните перформанси. Вклучува повлекување на рачки-шипки и тркала што никогаш не се одат за лесен транспорт. Модел# DEK4550 Pro.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Измешајте го со ветровито фустан без ракави на MSK Не сум сигурен што ќе го сакате повеќе за тоа ласкават�

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

Дизајнирано од легендарниот повикувач на був, Марк Прудом, овој ретуниран повик за професионално ниво с

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Glidden® High Endurence® PlInterior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Пан Пепин, ве носи секој ден директно на вашата маса нашите вкусни и свежи тортили, планити од Пан Пепин..

Земете две! Панталоните од палење од без граници додаваат стил, удобност и разноврсност во вашата гарде�

Црвениот ѓавол на Trappey Cayenne Cayenne Hotешкиот сос 32 fl oz додава доволно топлина на живина или јадења од говедск�

Овие активни шорцеви од атлетски дела сигурно ќе станат редовен дел од вашата рутина, без разлика дали р

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Артти�

The Yellow Rose 3 D Crystal Cryzze изгледа како да е само отсечено од стеблото! Тоа е елегантна, проucирна, кристална заг�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Организирајте видливи места за складирање со колекција на ткаење на стерилити Овие артикли за складира

Класичен патика што ќе ја воздигне секоја облека што ја носите Акценти со два тона ја опишуваат оваа оби

Scroll