Новак
Активни перформанси на Avia Active Performance ватирана јакна за трчање

Активни перформанси на Avia Active Performance ватирана јакна за трчање

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Оваа ватирана врежана јакна од Авиа го прави совршеното транзициско парче. Плетени 4-насочни ракави за истегнување и долниот дел на грбот овозможуваат лесно движење и додадена удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. должина : 26 ”; хитови веднаш над половината. Лесен. Целосно затворање на поштенски патенти. Ватиран преден и горниот дел од грбот. Плетени долги ракави и долниот дел на грбот; Дупки за палецот. Карактеристики на влага за да ви помогнат да ве оладат и суви. Најдобро за : трчање, работа надвор, џогирање, вртење. Совршено за вашата класа на тренингот и активности на отворено . тело/пополнување : 100% полиестер; Ракав : 64% најлон/19% полиестер/17% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Уметник : Ед Вилверсјубјект : Хумор Стил : Традиционална Производство Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење Оваа пижам�

Задебелена карирана со бои инспирирани од пролетта ова разноврсно копче надолу со кошула со фармерки з�

Запомнете кога имавте совршени тркала, додадете малку подвижност во вашиот проект за DIY со некои тркачи

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа

Карактеристики : Предмет : Флорал Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка Нежна�

Azzез ја зголеми вашата облека со овие оданоци од бисер и дијамантски обетки од мијабела бела слатковода

Вие работите напорно и заслужувате да се однесувате кон нешто убаво! Чувствувајте се како кралица и обл�

Нашата сандала на нарциса е елегантна и модерна Со ленти за крстосници и каиш на глуждот, овој стил ќе об

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Украсете природно платно тота со вашиот омилен тим или додадете трендовски rhinestones и апликации! Создадет

Секоја ставка во облеката на оваа бебе девојчиња е направена со меко памучно ребро Потоа, додадете ги па

Класичен кабелски плетен џемпер добива надградба благодарение на лажичката Сето тоа започнува со асим�

Уметник : Али Крисибјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платно ум

Почитувајте ја жената што ја обожавате со овој пенлив прстен за ангажман на дијаманти Изработено во 10к �

Влезете во духот оваа сезона на жетва и Ноќта на вештерките со нашата празнична кујнска крпа! Оваа кујнс

Крем, нетранспарентен гел мастило : кремаста, мазна гел мастило тече светло на темни хартии Светло бело

Scroll