Новак
Додаток за велосипеди за велосипеди за велосипеди

Додаток за велосипеди за велосипеди за велосипеди

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Уште повеќе забавувајте се на вашите авантури на отворено со овој додаток за меурчиња за велосипеди. Овој уред ќе остави магична трага од меурчиња зад возачот. Лесно се монтира под седиштето на скоро секој велосипед. Само вклучете ја единицата за напојување на батеријата и направете тони меурчиња, без разлика дали се движите или не. Се одликува со монтирање брзо ослободување што го олеснува прицврстувањето и да го отстраните, така што може да се користи на или исклучување на велосипедот. Доаѓа со формула од 4 мл, и може да се наполни со која било течност за меурчиња. Има шарен, уникатен дизајн што ќе го направи да се истакне. Лесната рамка нема да го забави возачот надолу или да се чувствува тежок. Додатокот за меурчиња за велосипеди Fuze може да се даде како забавен подарок. Додаток за меурчиња за велосипеди за велосипеди : Се вклопува под седиштето за велосипеди. Резервоар за меурчиња со лесно пополнување. Вклучува шише течност за меурчиња (користи стандардна течност за меурчиња). Монтажата за брзо ослободување ви овозможува да го користите со или без вашиот велосипед. Бара три батерии АА (не се вклучени). Моторизиран производител на меурчиња има уникатен, шарен дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Преземете го денот со модерни и функционални и функционални шорцеви за искачување на бесплатното собра

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Уметник : Грејс Попсобјект : Типографија Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано пла�

Колекцијата Dulcet ви овозможува да го искажете вашиот стил Со обрасци кои се движат од модерни до традици�

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Црна рамка, црна мат, акрилна трговска марка ликовна �

Спијте или дневна во стил со оваа јака од две парчиња јака PJ поставена од тајни богатства Врвот на јакат�

Чувајте ја вашата ладна низа силно Оваа шарена кошула од слободното склопување е направена во удобен па

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Фланелната кошула добива современо ажурирање од без граници со удобен аспиратор за дополнително покри�

Повеќе еластични ленти го украсуваат вампирот на генезата, по лесна улица, со тоа што горниот дел функци

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Колекција на принцот Питер Флорална череп Краток ракав Графички маица Оваа удобна колекција на принцот

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Не е случајно што уметничките режисери, уредниците �

Создадете тропски рај во вашиот дом со колекцијата на кујнските пешкири на „Едноставно Дејзи“ Нашиот �

000 слики годишно Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Закон за трговска марка и ќе биде ене�

Воведување на нашата стоечка биро за прилагодување на електрична висина во комбинација со напредни фун

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Оваа јакна за тексас на чудо нација е симпатична додаток на гардеробата на секоја девојка...

Оваа шармантна транзиција на вечера со седиште од секојдневна употреба до незаборавни вечерни работи...

Чувајте ги вашите пари и картички организирани во нашиот класичен паричник Rocksax Дури и монетите се безб�

DENSO прв пат вклопување на сензорот за кислород, DENSO за прв пат вклопувачки сензори за кислород се констру

Cage чевлите се во право на тренд за сезоната и Лесна улица го презеде овој тренд и го толкуваше за вечерна

Scroll