Новак
Зимски блок над земјата, покривање на зимскиот базен, ft

Зимски блок над земјата, покривање на зимскиот базен, ft

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1439.84

Може да бидете сигурни дека доаѓаат следното лето, ќе бидете задоволни и вашиот базен ќе биде подготвен за уште една сезона на семејна забава! Цврстиот капак ќе ги задржи остатоците и водата надвор од вашиот базен. Димензии на покритие : 15? X 21?, Да ги собере овалните базени со мерење : 12? X 18? Овална. Сината боја во боја доаѓа со периметарски громоти, челичен кабел и вина. Од производителот : Кога есенските лисја почнуваат да го менуваат своето време да размислуваат за зимско со цврсто зимско покритие. Може да бидете сигурни дека доаѓаат следното лето, ќе бидете задоволни и вашиот базен ќе биде подготвен за уште една сезона на семејна забава! Цврстиот капак ќе ги задржи остатоците и водата надвор од вашиот базен. Лесната тежина го прави капакот лесен за инсталирање. Исто така, се третира за да се обезбеди максимална отпорност на оштетување на ултравиолетовите зраци. Исто така, се третира за да се обезбеди максимална отпорност на оштетување на ултравиолетовите зраци.Зимскиот блок 12? X 18? Покривањето на зимскиот базен со нозе над земјата е одлично за одржување на вашиот базен во добра состојба за време на студените, зимски месеци, но исто така ќе го олесни вашиот базен во форма во пролетта многу полесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овде имаме прекрасен, 10 карат жолто злато, NHL Winnipeg Jets мал приврзок што ќе направи совршен подарок за нави�

Изведете го вашиот женски шарм со нашето квалитетно интимно носење на Аеруси Направено да биде удобно и

Балистичка серија на урбанит задниот капак за карактеристиките и придобивките од клучот на таблетите :

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство...

HP Elite Slice USFF CORE i5 7500 T 2,7 GHz 8 GB SSD 128 GB американски клучни карактеристики и придобивки : убав, моќен, иноват�

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Уметник : Филип Хугонардсбук : Уште начин на живот : Болд и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обв

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Сребрени фармерки копродукции Елисе Среден пораст на слаби фармерки на земјоделски култури Опуштена в

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition за капење Maggie Rawlins 21 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разн

Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Севкупна длабочина напред до назад : 1,5 "...

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено, образложено �

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за

Оваа сезона, класичниот кабелски плетен џемпер од бесплатното склопување помина од главниот плакарот д

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог О

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

Нејзината рана loveубов да се изрази со својата уметност резултираше во работа повеќе од 25 години како гр�

За да го негувате драгоценото време на сезоната на есен, собрајте ја оваа колекција на сложувалка за воз

Од игралиште до фудбалскиот терен, спортскиот градник на Wonder Nation ја покри Меки, строги и тотално удобни,

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката бута за камо за машка конвој Издржлив и безбеден со п�

Canyon Ridge создаде удобна, мала тежина со должина на екипажот на екипажот, кој е совршен за парче слој или да

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

Товарните панталони се сигурен и младешки избор, и тука имаат ажурирана силуета мулти карго џебови, тен�

Scroll