Новак
Обновен Samsung Galaxy Note 10.1 16 GB Deep Grey Wi-Fi GT-N8013EAXAR

Обновен Samsung Galaxy Note 10.1 16 GB Deep Grey Wi-Fi GT-N8013EAXAR

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 11519.84

Контакти, аларм/часовник, S Planner, камера, галерија, Google Talk, Dropbox, Netflix, Gmail, You Tube, веб -прелистувач, Мои датотеки, е -пошта, пребарување на Google, географска ширина, видео плеер, центар за медиуми, центар за игри, калкулатор, музички плеер , Паметни далечински управувачи, поставки, Chaton, Samsung Apps, Polaris Office, S Pright, Google Maps, Google +, Google + Messenger, Music Hub, Navigation, места, производител на видео, светски часовник, ќош, allshare play.0 (Сендвич за сладолед) ОС. Additional Features : Back 5 MP webcam and front 1. 16 GB on-board storage memory, Дополнителна меморија преку слот за картички Micro SD. Софтвер и апликации : Android 4. Видео се појавува и игра. Крејонска физика, белешка, Adobe Photoshop Touch, Kno.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Крем, нетранспарентен гел мастило : кремаста, мазна гел мастило тече светло на темни хартии Светло бело

Карактеристики : Предмет : Флорал Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка Нежна�

Боја : Браун Дизајнот на кружниот лак ги штити новороденчињата и малите деца од остри рабови, а овој кафе

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

000 слики годишно Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

000 слики годишно Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Закон за трговска марка и ќе биде ене�

Направете изјава во стил подготвен за сезони со затегнати чизми за возење од Brinley Co Овие шик чизми имаат

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

ДолфинСлејк, атлетски инспириран и конструиран за да ве задржи исправено на лизгави површини Овие флип�

Уметник : Ејми Франксјубјект : животни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платн�

Кога шетате или трчате вашето куче пред сончање или по зајдисонце, треба да бидете сигурни дека другите

WVE HVAC Blower Motor Resastor изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

Чувајте ја вашата ладна низа силно Оваа шарена кошула од слободното склопување е направена во удобен па

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејзаж апестит : Модерни и современи проодни типови : сребрена рамка, црн�

Loveубовта победи и слави ја победата со овој беспрекорен прстен Глобално занаетчиство Миабела е кулмин�

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзаж за пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметно

Scroll