Новак
Ekena Millwork 2 w 4 h 24 l Newport Woodgrain Timberthane Rafter Tail, Prided Tan

Ekena Millwork 2 w 4 h 24 l Newport Woodgrain Timberthane Rafter Tail, Prided Tan

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашата опашка од дрво рафтер. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми што трае само неколку минути. Бидејќи тие се изработени од животниот композитен материјал, овие опашки од дрвени дрва не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови што треба да изберете, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом, и ако не, нашиот тим за производство со седиште во САД може да дизајнира и да направи faux Wood Rafter опашка што е совршена за вашиот проект. Десетици популарни стилови на опашка од рафтер, форми и големини. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да ја гребе или заби. Мала тежина и лесна за инсталирање. Непропустливи на природните елементи за трајна издржливост. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Snug Zipper Fit Slims and Trims веднаш, пролеана вишок вода додека вежбате, висококвалитетниот неопрен ја задржува то

Преклопување на круговите со различна големина слој еден на друг во ова апстрактно платно печатење од у

Колекцијата Weave & Wander Khalo ги собира тонските палети на бои на длабоко топло сино, сребрени сиви и бисерни �

Колекцијата Dulcet ви овозможува да го искажете вашиот стил Со обрасци кои се движат од модерни до традици�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Додадете ја почетната во модерна торба за перење монограм од нашата колекција Монограм Вие сте обврзан�

Природниот врв, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна кафеава

Вашата малечка апсолутно ќе го сака овој чудесен сет на пижами Овој официјално лиценциран сет со пижами

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Уметник : Викторија Боргесјубјект : Флоралстајл : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткано п

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Деним панталони со суптилни детали Црна боја на тексас за обичен или класичен изглед Истегнете тексас з

Вежбајте да удирате топка со играта на џамбо лилјак и топка Оваа игра е одлична активност на отворено за

Фланелната кошула добива современо ажурирање од без граници со удобен аспиратор за дополнително покри�

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Дрво рамка, црна матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Boho Romance Chic со оваа цврста боја на кардигани со украсени украси, со чипка вметнете трим што е убаво за ваши

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Scroll