Новак
UltraHC обложен ротор на јаглеродни сопирачки, предниот UR002078, Mercedes-Benz GL 2012-2007

UltraHC обложен ротор на јаглеродни сопирачки, предниот UR002078, Mercedes-Benz GL 2012-2007

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Супериорен врвен ротор на сопирачката за патнички автомобили, лесни камиони и SUV. Ultrahc® роторите на сопирачките нудат надградба на материјалот за овластен GG15 HC висок јаглерод. GG15 HC Високиот јаглероден материјал обезбедува голема отпорност на термичко бледнее и пукање, отпорност на Judудувачот на сопирачките и зголемено амортизација на вибрациите на сопирачките и бучавата. Построгите спецификации за обработка и прецизно балансирање на компјутерот обезбедуваат мазни перформанси на сопирањето. Роторите на сопирачките на Ultrahc® се целосно обложени со wincoat, за да се спротивстават на 'рѓата и корозијата. Облогата помага во одржување на чист изглед зад денешните отворени бандажи и овозможува инсталација веднаш надвор од кутијата. Роторите на сопирачките Ultrahc® не се само за луксузни или спортски возила, туку можат да обезбедат подобри перформанси и безбедност за сите возила под сите услови на возење. Го пробавте остатокот, сега инсталирајте го најдоброто! Mercedes-Benz GL320 2008-2007, GL350 2012-2010, GL450 2012-2007, GL550 2012-2008, ML350 2011-2006, ML550 2011-2008, R350 2013-2010 фрлен во GG15 HC Сертифицирана металургија со висок јаглерод; Овозможува оптимална топлинска спроводливост што помага во продолжување на животот на другите компоненти на сопирачките ;. Ја расипува топлината подобро од стандарден ротор; Структура на ОЕ Ване; Нуди тивка изведба на сопирање;. 100% избалансиран за непречено запирање; Висока отпорност на пукање, термичко згаснување и суд. Апликациите вклучуваат : Mercedes-Benz GL320 2008-2007; GL350 2012-2010; GL450 2012-2007; GL550 2012-2008; ML350 2011-2006; ML550 2011-2008; R350 2013-2010; Напред.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Водете го вашиот тим до победа додека останувате удобно во оваа јакна без граници Има постава за мрежи з

Нов вид летна романса Со свеж баланс на безгрижен став и покачен привлечност, лесно е да се избрише од ма

Нудејќи удобност и секојдневен стил без никакви компромиси, ултра ултра удобниот удобност на Rock & Republic и

Дебели перничиња со сунѓер со капаци на полиестерска ткаенина обезбедуваат удобност и издржливост...

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Артти�

Надвор од овој светски печатење го воздигнува вашиот стил на пливање без овој без граници на вселенскио

Худи со средна тежина од руно со логото на атлетскиот орел Расел Расел низ градите Hoodie ја има технологиј

Лесна јакна од анорак од време и TRU е совршен начин за стил на стил на дождови Без напор затворање на пошт

Погоди ја патеката за следното покачување или тренингот со хибридни атлетски патики на Авиа за жени...

Уметник : Грејс Поп Предмет : Пејзаж за пејзаж : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано п

Отпорен на лизгање : ASTM F1677 (Марк II); Отпорен на нафта : ASTM D471 чизми за чипка со чипка со подножје на Ендороп

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за LexLS600 H 2013 : Дизајнирано прилагодете г�

Потпис од Леви Штраус и Ко Машките опуштени фармерки за вклопување нудат модерно вклопување додека обе�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Уметник : Патрик Саливансибукјект : животни Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткан

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 20 " Маслиново модерен монограм внатрешна / надвореш�

Уметник : Студијата Mac Neil Studio Subject : Пејзажапелатиј : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвитк�

Лизгајте се во овие симпатични Triple Stack Skinny фармерки од без граници и сте подготвени за секоја пригода...

Алексис Бендел Попи78 L Дами Роузголд Сјајни патики 8.5 Пол : Дами Големина : 8.5 Fit : Редовно Боја : Rosegold...

Покажете ја вашата авантуристичка страна на отворено со оваа машка графичка мачка со теми од Колорадо...

Елеганцијата и луксузот е потценување за оваа урбана елегантна декоративна перница Донесете софистици

Уметник : Мари Сансонезобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Донесете оптимална удобност на вашите столчиња за внатрешен двор со француската перница за салони од Jor

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Овој луксузен резервоар од труд на убовта ќе расте и ќе се протега со вас во текот на вашата бременост Ка

Пронајдете ја вашата крајна удобност облечена во оваа обвивка за долги ракави на Гаам! Со шал колар, дол�

Scroll