Новак
Брилијантност фино накит 0. КТ дијамантски женски Starвездени обетки обетки во Стерлинг сребро

Брилијантност фино накит 0. КТ дијамантски женски Starвездени обетки обетки во Стерлинг сребро

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Со овие обетки од starвездени обетки, сигурно ќе се истакнете во пенлива убавина на природни дијаманти на I-J боја i3 јасност со вкупна тежина на дијаманти од 0,10ct стилизирана во сребро. Спарете го со која било облека и за секојдневен изглед. Ова фино парче накит може да го носат возрасни или тинејџери. Овие прекрасни столпчиња можат да бидат надарени на вашата сопруга, девојка, мајка, сестра или вашата пријателка. За матурска, свадба, невестинска забава или секојдневно носење. Брилијантност фино накит 0,10 КТ Дијамантски женски обетки обетки во Стерлинг Сребрена (I-J, I3). Тип на скапоцен камен : Природни дијаманти. Боја/јасност : I-J, I3. Исечете : круг. Тежина на карат : 0,10 cts. Златен карат : Стерлинг сребро. Метална боја : Бела. Метал : Стерлинг сребро. Стил : обетки од starвезди. Тип на поставување : Пав. Тип наназад : Пост и орев. Пол : Womenените, девојчињата. Земја на потекло : Индија. Со вклучена кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Боја : Браун Дизајнот на кружниот лак ги штити новороденчињата и малите деца од остри рабови, а овој кафе

Чувајте ја вашата ладна низа силно Оваа шарена кошула од слободното склопување е направена во удобен па

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Огио Newут II S носачки куќиште (ранец) за 17 "Apple i Pad тетратка, црна, балистички најлон, поли, поли, поли памучн

Тенкрезервоарот без граници Топ 3пакет е суштинска гардероба што ќе ве натера да се чувствувате ветрови

Додадете го стилското парче акцент што е подобар домови и градини Зелен кактус 20инчи од 20инчен перница �

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Професионалните монтери препорачуваат да

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

ДолфинСлејк, атлетски инспириран и конструиран за да ве задржи исправено на лизгави површини...

DENSO прв пат вклопување на сензорот за кислород, DENSO за прв пат вклопувачки сензори за кислород се констру

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Четка за патничко лице за чистење на кожата, совршена за млазници, оваа силиконска четка за лице за едно�

Природниот врв, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна кафеава

Направете изјава во стил подготвен за сезони со затегнати чизми за возење од Brinley Co Овие шик чизми имаат

Дизајн со повеќе бои The AsX501 A има неколку избори во боја за да го искажете вашиот сопствен стил...

Чувајте ги вашите пари и картички организирани во нашиот класичен паричник Rocksax Дури и монетите се безб�

Фланелната кошула добива современо ажурирање од без граници со удобен аспиратор за дополнително покри�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколк

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Оваа прекрасна виолетова и сина акварел цвеќиња Јас платно уметноста се печати со употреба на највисок

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Преземете го денот со модерни и функционални и функционални шорцеви за искачување на бесплатното собра

000 слики годишно Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Закон за трговска марка и ќе биде ене�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Создадете тропски рај во вашиот дом со колекцијата на кујнските пешкири на „Едноставно Дејзи“...

Scroll