Новак
Eclipse Samara Solid Color Blackout Rod Polly Single Curnate Panel, чили црвена, 84

Eclipse Samara Solid Color Blackout Rod Polly Single Curnate Panel, чили црвена, 84

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Доживејте ја тишината, темнината и убавината на третманите со прозорци на затемнување на еден вид, заштеда на енергија, заштеда на енергија, намалување на бучавата за затемнување и вредности каде што функцијата исполнува стил. Затемнувањето на термичките завеси се дизајнирани да блокираат над 99 проценти од светлината и да го намалат несаканиот шум за да можете да добиете подобар ноќен сон. Овие класични термички завеси поддржани од пена обезбедуваат крајна изведба на затемнување, истовремено помагајќи да заштедите пари за греење и ладење на вашиот дом. Закачете ги во вашата дневна соба за подобро гледање на ТВ или во расадник или детска соба за да останете несакана светлина и бучава. Користете две панели за прозорци на стандардна или украсна шипка за оптимално покритие. Достапно во џеб на шипка или громска врвна конструкција. Се состои од 100% полиестер. Направено во Кина. Eclipse Samara Chili црвена цврста боја, панел за затемнување, единечна завеса, 42 "x 84" намалување на светлината. Намалување на бучавата. За заштеда на енергија. Текстуралниот дизајн на тон-тон обезбедува алтернатива на цврсти завеси. Закачете ги во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, расадник или соба за деца. Достапно во џеб на шипка или громска врвна конструкција. Користете две панели за прозорци на стандардна или украсна шипка за оптимално покритие. Грижа : Машинско миење ладно, суво на линија; Не бели. Продадени како единечни панели. Достапно во повеќе големини и бои. . 100% полиестер. Направено во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Професионалните монтери препорачуваат да

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Почитувајте ја жената што ја обожавате со овој пенлив прстен за ангажман на дијаманти Изработено во 10к �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Конфигурација на Vane Configuration, тежина и дизајн ОЕприлагоден, G3000 квалификуван материјал за структурен инт�

Спортски се среќава со вишок со овој џогер, пантолона од WESC Направено од ткаен памук со опуштено вклопув

Колекцијата Dulcet ви овозможува да го искажете вашиот стил Со обрасци кои се движат од модерни до традици�

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Флоралстајл : Флорентинерпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Преземете го денот со модерни и функционални и функционални шорцеви за искачување на бесплатното собра

Создадете тропски рај во вашиот дом со колекцијата на кујнските пешкири на „Едноставно Дејзи“...

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Направете изјава во стил подготвен за сезони со затегнати чизми за возење од Brinley Co Овие шик чизми имаат

Scroll