Новак
Bfgoodrich радијална t A 215 60- S гума

Bfgoodrich радијална t A 215 60- S гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2783.84

Bfgoodrich Radial T/A Performance All-Season Tire Tire North America прва радијална гума со скоро 40 години тркачко наследство. Радијалниот Т/А е перформанси на сите сезони гуми на Bfgoodrich, комбинирајќи класичен изглед со модерната технологија, е развиена за двигателите на мускулните автомобили, комплетите автомобили, уличните шипки и лесните камиони. Оваа гума обезбедува добра рамнотежа на сува и влажна влечење додека балансирате погледи, како и перформанси. Обликување на целото сезонско соединение во симетрична независна блок-шема, радијалниот T/A прикажува уникатен блок на штрајкот и геометријата на променливиот агол на жлебот за администрирање на минимална бучава на патот, предвидливи перформанси и одлична влечење во текот на целата година. Внатрешната структура има близнаци челични ремени со систем ETEC на Bfgoodrich [еднаква напнатост] на спирално рани најлон што ја стабилизира шарата. G-кли-технологијата на Bfgoodrich го прави ова најдобро изведувачко радијално T/A некогаш со стабилизирање на страничниот ид за засилена странична стабилност, одговорно управување и подобрена удобност во возењето. Широкиот стил на профил и подигнати бели букви му дава на радијалниот Т/а тој изглед на иконски мускулен автомобил. Комбинирање на класичен изглед со модерната технологија за самоуверени, квалитетни перформанси. Систем ETEC [Еднаква тензија]. Г-клин технологија. Уникатно фазирање на блок на шари. M&S оценет. Влечење на сите сезони. За информации за инсталација на гуми, кликнете овде.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете ја модата и функцијата во вашиот дом со главните теми Шеридан Фретхард во затворен простор за �

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка лико�

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

Овие удобни врвови помагаат да се одржат живи традиции на различните режими и целта за заштеда на човеш�

Вклучете ја играта во своето секојдневно со овој комплет за облека со 2 парчиња инспирирани од Louney Tunes! И�

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа...

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Пристигна е официјална сезона Сезона за летање! Овој пулвер со желка од срцев удар има пријатно плетено

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Kwikset 6773 V1 UL En Endidle Turn Deadbolt со празна плоча со RCAL Latch и RCS Strike со нова шасија светла месинг финиш kwikset 6773v1 UL En En

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Scroll