Новак
Апстрактна преклопување на ботанички форми Ботанички и цветни графички уметнички галерии завиткани од платно печатење wallидна уметност

Апстрактна преклопување на ботанички форми Ботанички и цветни графички уметнички галерии завиткани од платно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1055.84

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-во-голем : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметничките дела се однесуваат на : шема, цветни, модерни, ботанички, лисја, апстрактни , Современо. Дизајн од Емили Копчик. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекцијата на слобода е под влијание на класичните и традиционалните дизајни кои совршено се мешаат с�

Овие удобни врвови помагаат да се одржат живи традиции на различните режими и целта за заштеда на човеш�

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство Овој ст

Рипли Втори е нов пресврт на еден од нашите омилени обрасци Ние го сменивме горниот во одличен нов ткаен

Горниот горниот дел му дава на овој багажник празнично и магично чувство Плус, има сè што сакаме во зимс�

Товарните панталони се сигурен и младешки избор, и тука имаат ажурирана силуета мулти карго џебови, тен�

Уметник : Камерон БруксСубјект : Пејзажапестит : Тип на крајбрежје Продукција : Галеријаобвиткано платн�

Нејзината рана loveубов да се изрази со својата уметност резултираше во работа повеќе од 25 години како гр�

Подготвени за следната облека за удобна облека? Инспирацијата од овие меки, трендовски џемпери од џемпе

Светлината, сенките, формите, текстурите и боите ја фасцинираат Закон за трговска марка и ќе биде енерги

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Донесете допир на природна убавина во вашиот дом или канцеларија со нашиот дрвен цвет пакет Овој зачуду

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи Додава совршен

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

Оваа прекрасна црна и златна перуанска лилјана платно уметност се печати со употреба на највисок квали�

Scroll