Новак
Огио Newут II С носење случај за 17 Apple iPad тетратка, црна боја

Огио Newут II С носење случај за 17 Apple iPad тетратка, црна боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3824.00

Огио Newут II S носачки куќиште (ранец) за 17 "Apple i Pad тетратка, црна, балистички најлон, поли, поли, поли памучно тело, руно, материјал за внатрешни работи, рачка, лента за рамо, 19,5 " Висина x 11,5 "Ширина x 7,5. "Длабочина Огио tут II С Кариста за носење (ранец) за 17" Апл -i Pad тетратка, црна дизајнирана да се користи со тетратка. Чувајте и носете го вашиот гаџет и додатоци со овој патент за носење. Направено со балистички најлон материјал што му овозможува на ранецот да се најде на ранецот Одговара на голема низа на уреди. Случајот за носење во стил на ранец нуди мазна, повеќе аголна естетика со поедноставени џебови и прегради. Рачка за носење опција за носење кутија за без проблеми, безболна употреба со максимална сигурност. Случајна карактеристика за внатрешни работи за максимална ефикасност и погодност . Доаѓа во црна боја за трендовски и привлечен изглед. Одговара на гаџетот до 17 "големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Умно дизајнирана, дрвена рамка во форма на куќа го слави она што е навистина важно за еден домнајблискит

Kwikset 6773 V1 UL En Endidle Turn Deadbolt со празна плоча со RCAL Latch и RCS Strike со нова шасија светла месинг финиш kwikset 6773v1 UL En En

Кукла за вода во вода, поддржува партнерство со добротворни цели : вода, вода исполнета бебешка кукла, жи

Каков сладок начин да ја поздравите летната сезона Од неговите кратки ракави до нивоата полите, овој фу�

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Чувствувајте се ултраубедливи со обожавање од Adore Me's Morgan Push Up Bra Овој долг градник има забавни и флертни �

Шорцевите и нараквиците за потписи на Мики се тука за да ви помогнат да го кажете времето Печатениот час

Scroll