Новак
Stuple Industries модерни овци смели црвени сликарски животни и инсекти сликање нераспорен уметнички печатени wallидни уметности

Stuple Industries модерни овци смели црвени сликарски животни и инсекти сликање нераспорен уметнички печатени

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој бела фолија на страните за да му даде јасен, чист изглед. Плакетите пристигнуваат подготвени да висат без инсталација и да дојдат со отстранливи пластични агли за да ги спречат да се оштетат во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : животински, цицачи, овци, јагнешко, модерно, апстрактно, сликарство. Дизајн од Викторија Борхес.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од игралиште до фудбалскиот терен, спортскиот градник на Wonder Nation ја покри Меки, строги и тотално удобни,

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Светлината, сенките, формите, текстурите и боите ја фасцинираат Закон за трговска марка и ќе биде енерги

Нашите костими за капење на бебе и мали деца се направени со ткаенина UPF 50+ за да го спречат вашето малечк

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Додадете ја модата и функцијата во вашиот дом со главните теми Шеридан Фретхард во затворен простор за �

Наизменичните нијанси формираат блокови и кругови за да се направи блескав дизајн за овој килим со совр

Уметник : Филип Хугонардсбук : Уште начин на живот : Болд и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обв

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

Колекцијата на слобода е под влијание на класичните и традиционалните дизајни кои совршено се мешаат с�

Тим Отоле „Висока точка I“ платно уметност Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Овој мет

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Регулаторите за нови прозорци се дизајнирани да ја зголемат вредноста на вашиот мотор за лифт на прозор

Горниот горниот дел му дава на овој багажник празнично и магично чувство Плус, има сè што сакаме во зимс�

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа...

Сребрени фармерки копродукции Елисе Среден пораст на слаби фармерки на земјоделски култури Опуштена в

Овие удобни врвови помагаат да се одржат живи традиции на различните режими и целта за заштеда на човеш�

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи Додава совршен

Scroll