Новак
Priline Benton Wood Farmhouse - крајна маса на правоаголник со полица за складирање, сет од 2, топол даб

Priline Benton Wood Farmhouse - крајна маса на правоаголник со полица за складирање, сет од 2, топол даб

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.84

Овој сет на две крајни табели е совршено парче за секоја дневна соба или спална соба. Овие крајни табели се направени од силна, цврста табла за честички, гарантирајќи дека ќе ви траат долго време. Огромна област за складирање обезбедува многу простор за да ги задржите вашите списанија, книги, електроника, далечински управувачи, итн. Широката, пространа таблета е идеална за ламби, часовници, фотографии или кој било друг персонализиран декор. Стилот на фармата ќе се вклопи во секој украс за дома. Потребно е едноставно собрание и вклучени се детални упатства. Боја : Топол даб. Материјал : табла за честички. Собрани димензии : 18.31 "W x 18.31" D x 22.25 "" H (секоја) . Нето тежина : 21,2 фунти (секоја) . Димензии на пакетот : 26,8 "L x 22,5" W x 6.3 "H (секоја). Бруто тежина : 25 фунти (секоја) . пакетот вклучува : 2 x крајни табели, комплети за завртки од 2 x, упатства од 2 x.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Без напор украсете и одделете простор со делител на простории со повеќе аголи на Casa Совршено за делење н

Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќ

Детали за производот Стилска туника со деколте на Хенли V и удира во должина на колкот, деталите за копче

Овој сет на рамки за слики од 3pk 4x6 е дизајниран за прикажување на слики од вашето куче Секоја рамка е црн�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Влезете во стилска нова облека за спиење со овој сет на пижами од 2 парчиња, во кој има највисоки пријате�

Покривот на Wesly Duvet поставен од Chic Home е здив на свеж воздух и сигурно ќе го воздигне секој декор во спална�

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Излезете во вашите нови тексас класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру...

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Воведување на нашата стоечка биро за прилагодување на електрична висина во комбинација со напредни фун

花々のマンダラぬりえ 塗り絵 大人 ストレス解消とリラクゼーションのための。100ページ。 8.5inch x 8.5inch x 102 Pages リラックスするためのマ�

Време на жени и Tru Through Mase Boot Внатре во патент за лесно и удобно вклопување Совршен стил за секоја пригода

Совршен џемпер за започнување на сезоната на есен Овој пат и Tru отворен предниот кабел плетен кардиган е

Начин да ги прославите велигденските опасности, 3 брои : забавни, празнични украси Се одликува со бебе пи

Овој елек за машко руно е совршено прилагодена за кул денови на паѓање кога маицата не е доволно топла и

Секогаш во сезоната пигментна боја памучна мешавина од маица од Расел Атлетик има удобен екипаж и иконс

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Заедно засекогаш, овој два камен срце прстен ја претставува вашата вечна убов Овој романтичен прстен со

Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно Дигиталните слики со висок квалит�

Создадете лежерна околина во домашната канцеларија или дневна соба со овој стол за акцент на акцент на �

Колекцијата Weave & Wander Khalo ги собира тонските палети на бои на длабоко топло сино, сребрени сиви и бисерни �

Уметник : Ванеса Биндер Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано п�

Нема повеќе гломазни, презаситени јакни за вас! Оваа ватирана јакна со средна тежина од Jејсон Максвел и�

Canopy Prochef Comfort Kitchen Mat е суперудобна, ергономски дизајнирана кујна, која е факс кожа на површината и антиза�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Резултатот е широко при

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Scroll