Новак
Швајцарски алпи со долги ракави руно со едно гради со средна должина, пакет

Швајцарски алпи со долги ракави руно со едно гради со средна должина, пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1439.84

Меко и топло! Подгответе се за поладни денови со оваа поларна руно јакна од швајцарските Алпи. Пријателната ткаенина од руно е четкана од обете страни и се чувствува меко на кожата. Се одликува со висока јака за дополнителна топлина, а внатрешниот кабел за цртање и манжетните за еластични ракави се совршени за да го задржите студот. До и од јога пракса и студио вежби, ќе ја сакате оваа јакна. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина s. Средна тежина. Висока јака. Затворање на поштенски преден дел. Зиперски џебови со рака. Еластични манжетни за ракави. Внатрешен цртеж за полите. Анти-пил и анти-ткаенини статични. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Женска руно јакна од швајцарските Алпи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Целосно сонце Заштитете од мраз Водата доследно сè додека не се воспостави растение...

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Сладоледот од чоколадо во Хиланд е направен со свежо млеко од локалните млечни земјоделци Имајте чиниј�

Kwikset 6773 V1 UL En Endidle Turn Deadbolt со празна плоча со RCAL Latch и RCS Strike со нова шасија светла месинг финиш kwikset 6773v1 UL En En

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол...

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Подобри домови и градини Во живо растенија Лантана BHG QT LANTANA Годишно Мултибоја Сите сезони Одгледувач те

Добијте го спортскиот изглед со тотална удобност во Бобс од Skechers Sport Squad тешки чевли за разговор...

Гоја Мал бел грав 29 мл (822 Г) Овие бели грав се совршени за правење најразлични рецепти како супи, чили, чо�

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Чувствувајте се ултраубедливи со обожавање од Adore Me's Morgan Push Up Bra Овој долг градник има забавни и флертни �

Scroll