Новак
Супериорни влошки и абразиви RSP Случајна орбита Sander Hook & Loop 6 Подложни дупки Rep Porter Cable - RSP38

Супериорни влошки и абразиви RSP Случајна орбита Sander Hook & Loop 6 Подложни дупки Rep Porter Cable - RSP38

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Супериорни влошки и абразиви RSP38 - 6 "DIA 6 Душтини за прашина со 5/16 " - 24 навојна контура на вратило и подлога за јамка за 7336 и 97366 Случајна орбита Сандер. Криви на песок и контурирани површини со случаен орбита Сандер користејќи ја оваа подлога. Наменето да одговара на Porter-Cable 7336 и 97366 Случајни орбити Сандерс, оваа подлога прифаќа абразивни дискови со кука и јамка. Флексибилната подлога е во согласност со контурите подобро од стандардните влошки, спречувајќи израмнување на неправилни површини. Инстали лесно со користење на вградената 5/16 "-24 навој за монтирање на подлогата. Компатибилен со : за употреба со 6" дискови. 5/16 "-24 дијаметар на вратилото на конецот Максимални 10,000 вртежи во минута Карактеристики : Прифаќа хартија за кука и јамка, дизајн од 6 дупки за брзо и ефикасно собирање на прашина, лесно се монтира на Sander, 6" влошки за потешко отстранување, 5/16 "-24 UNF навојна вратило.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Мари Сансонезобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано

Грејач на грејачи на Az Primeglo Convection, гас, пропан, 13,19 k W, преносни, црни грејачи на патоказ за внатрешен двор,

Земете две! Панталоните од палење од без граници додаваат стил, удобност и разноврсност во вашата гарде�

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

99+822 Боја : Скај сина карактеристики : на возраст од 38 години Сесонализација : Да Тип на производ : Почетна

Отпорен на лизгање : ASTM F1677 (Марк II); Отпорен на нафта : ASTM D471 чизми за чипка со чипка со подножје на Ендороп

Уметник : Студијата Mac Neil Studio Subject : Пејзажапелатиј : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвитк�

Уметник : Патрик Саливансибукјект : животни Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткан

Покажете ја вашата авантуристичка страна на отворено со оваа машка графичка мачка со теми од Колорадо...

Без граници на врвот на чипката не се карактеризира со деликатна исечка чипка на чипка околу полите и де

Акцент на неговиот ладен временски изглед со подигач на елек од Wonder Nation Топло бидејќи е стилски, овој ел�

Долгиот ракав за маж Wester Western Western Western ве одржува удобно е она за што се однесува овој доверлив западен б�

Оваа стилска и удобна Health Tex Toddler Girl Flutter Sleeve Romper е задолжително за нејзината гардероба На предната стран�

Вашата игра за голф и стил ќе бидат на исто ниво кога ќе ја носите оваа маичка со кратки ракави...

Исклучете го вашиот обичен стил со овој удобен пуловер на Chenille од време и TRU Со капки раменици и врзан по�

Игра во оваа атлетска работа Момци со кратки ракави солиден Хедер Jerseyерси, кој нуди токму она што му е по

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 20 " Маслиново модерен монограм внатрешна / надвореш�

На следното патување, студени пијалоци и храна до 40 степени поладни од околната температура без потреба

The Yellow Rose 3 D Crystal Cryzze изгледа како да е само отсечено од стеблото! Тоа е елегантна, проucирна, кристална заг�

Лизгајте се во овие симпатични Triple Stack Skinny фармерки од без граници и сте подготвени за секоја пригода...

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Scroll