Новак
Кабана Хенрика од слонова коска од слонова коска 2'2 x9 'тркач во затворен простор на отворено, килим од слонова коска од слонова коска, 6'7 6'7 круг

Кабана Хенрика од слонова коска од слонова коска 2'2 x9 'тркач во затворен простор на отворено, килим од слонова

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Поддршка на јута, рампа за килими (продадено одделно) се препорачува за да се избегне менување и лизгање. Моќта се наomираше во Турција. Вакуум (по можност еден без ритам) редовно и место чисто; За тешки дамки, се препорачува професионално чистење на килим; Ротирајќи ги килимите на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно носење од сообраќај на нозе и тежина на мебел. Копачките за внатрешен двор се прават со употреба на трајни синтетички предива за отпорност на временски услови, абење, мувла и мувла и згаснуваат од сонцето.Колекција на килими од кабана, теписи со лесна грижа. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика да избледат боите во вашата област килим; Ставете го килимот на вашата област подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Отпорен на вода што го прави совршен за употреба на отворено. Додатоци во сликите за живот не се вклучени. Достапно во повеќе бои и големини. Кабана во затворен/отворено килими нудат избор на сложени подни облоги за која било зафатена површина од домот, внатре или надвор. Висина на купот : 0. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Разиграни цвеќиња, бујни винова лоза и фантастични геометриски мотиви создаваат "staycation " Амбиент на која било палуба, тремот или внатрешен двор. Користете заштитници на килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнети купови. Моделите може да се разликуваат малку според избраната форма и големина. Препорачувајте да чувате оригинален пакет за употреба на складирање. 100% полипропилен куп.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој печатен печатење на наметка Cheetah е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција...

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Неговата работа има освоено награди од Кодак Канада, Светскиот филмски фестивал во Монтреал, северозап�

Црвената е убав допир и навистина се истакнува зад вашите тркала! Направете ги вашите сопирачки правилн

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Проценето време за склопување : 60 минути Карактеристики : Единствено обезбедување на квалитет : Изработ�

За обичен изглед на трендот, изберете го слајдот на кросопсег на Crocs Capri Shimmer Ова лизгање се одликува со н�

Нашите предводници на хардверските серии на вратата на вратите се изградени за да траат и доволно силни

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Спецификација огледало на правоаголник, повеќеслоен за поголема заштита Разбиено стакло нема да се ис�

96% полиестер; 4% Spandexmachine миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво

Уметник : Мишел Фаберсубјект : Animals Tyle : Modern & Modern и Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подго

Додадете малку модерна "Flare " во вашата основна колекција на тексас без фармерки без граници Ласкава улт�

Овој тренд на меѓународниот Фокс Рон не е во ред Постерот за wallид за алгоритам за пријателство е дизајн�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Оваа прекрасна шарена сензуална жена во крзно палто III платно уметност се печати со употреба на највисо�

Супер кадифен и удобен, овој марокански бушава килим од колекцијата Делукс Шаг е совршен нов додаток на

Изгледа добро цел ден, секој ден со мешавина, соодветна кутија за подароци за пакување за деца Вклучува 1

Кошулата за лов на маскирање со долги ракави Max1 XT, маскирана маскирана маица е направена од ткаенина за �

F17 T8 120 / 277 V 4 ЛАМП, F25 T8 120 / 277 V 4 LAMP, F28 T8 120 / 277 V 3 или 4 ламба, F32 T8 120 / 277 V 3 или 4 ламба, F40 T8 120 / 277 V 3 ЛАМП Универзал

Голема, плишана и удобна, нашата линија за потписи на кревети за џебови ги има сите! Креветите за џебови �

Време е да се надополни основната фиока за фиоки Овие врвови на резервоарот за перформанси нудат кул уд�

Те сакам мамо направена со кристали од прецизно исечена кристална кожа нараквица со розова кутија двој�

Scroll