Новак
Неутип алуминиум легура wallид монтирање правоаголен длабок огледало виси огледало огледало за заоблен агол сребро 64 x21

Неутип алуминиум легура wallид монтирање правоаголен длабок огледало виси огледало огледало за заоблен агол

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Спецификација - огледало на правоаголник, повеќеслоен за поголема заштита. Разбиено стакло нема да се истури дури и под влијание на надворешна сила, повеќе побезбедно и заштитно. Ве молиме, дозволете мала рачна девијација за мерење за податоците.Неутип огледало - огледало со висока дефиниција, на располагање на повеќе бои и големини, создава пожива слика. Со метални хардверски дупки на задниот дел и 2 комплети за завртки. Безбедно и лесна инсталација-стаклото е безбедно вклопено и заштитено од околината Изградба на рамки за легура на алуминиум. Спецификации Бренд : Неутопски производител : Неутоп боја : Златен материјал : Алуминиумска легура Облик : Wallиден монтиран Содржина на пакетот : 1 од огледало на правоаголна длабочина (монтиран wallид). Wallидното огледало ќе ви понуди едноставен и брз начин да го обесувате. Нашиот идеал е да ве опремиме со соодветни исклучителни огледала со целосна должина и wallидни огледала во соблекувалната, спалната соба, дневната соба, трпезаријата, бањата и влезот, за да можете да ги задржите во добра состојба дома или кога излегувате и ќе излезете надвор, и Направете да се чувствувате сигурни. 100% наплата/замена : Целосна наплата или бесплатна замена За огледало (а) оштетени при пристигнувањето, не е потребно враќање, едноставно испратете ни неколку слики преку порака за да ги прикажеме оштетените огледала (и) .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Толку кул! Овие панталони за престолнини „Marvel Venom“ за мажи се совршен пар за лежерен ден или ноќ на рела�

Детали за производот Стилска туника со деколте на Хенли V и удира во должина на колкот, деталите за копче

Воведување на нашата стоечка биро за прилагодување на електрична висина во комбинација со напредни фун

Благодатна и искривена, ламбата „Бланш тиква“ е сигурна дека ќе осветли секоја просторија со елеганци�

Додадете малку пламен во вашата гардероба со багажникот на Vellda од Brinley Co Овој заслепувачки нов стил е на�

Повикајте го вашиот декор на отворено со трендовски дизајни од Е по дизајн! Колекцијата на целите, тиква

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Колекцијата Weave & Wander Khalo ги собира тонските палети на бои на длабоко топло сино, сребрени сиви и бисерни �

Спијте или дневна во стил со оваа јака од две парчиња јака PJ поставена од тајни богатства Врвот на јакат�

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Основи кои имаат потреба од засилување? Помејан од кога било, оваа велурска поштеда худи од без граници �

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно Дигиталните слики со висок квалит�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Огио Newут II S носачки куќиште (ранец) за 17 "Apple i Pad тетратка, црна, балистички најлон, поли, поли, поли памучн

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Создадете лежерна околина во домашната канцеларија или дневна соба со овој стол за акцент на акцент на �

Boho Romance Chic со оваа цврста боја на кардигани со украсени украси, со чипка вметнете трим што е убаво за ваши

Преклопување на круговите со различна големина слој еден на друг во ова апстрактно платно печатење од у

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Резултатот е широко при

Вежбајте да удирате топка со играта на џамбо лилјак и топка Оваа игра е одлична активност на отворено за

Подобри домови и градини, затегнатиот панел за затемнување на заклучоци, служи како без напор стилски а�

Влезете во стилска нова облека за спиење со овој сет на пижами од 2 парчиња, во кој има највисоки пријате�

Scroll