Новак
Велнес јадро природно жито храна без суво кучиња, голема раса, торба од 24 фунти

Велнес јадро природно жито храна без суво кучиња, голема раса, торба од 24 фунти

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Обграден со пробиотици за здраво варење, оваа поголема кибли има омега масни киселини од масло од лосос и ленено семе за здравје на кожата и палтото, како и зголемено глукозамин и хондроитин, потребни од големи кучиња за поддршка на зглобовите и коските. ослободени од животински нуспроизводи и полнила, храната за велнес јадро е исклучително ароматична, а не "полна со пополнување?.Велнес јадро без зрно пилешко, пилешко оброк и оброк од мисирка голема раса возрасна храна за кучиња природна храна за домашни миленици промовира холистичка исхрана преку здрави состојки засилени со основни хранливи материи, вклучувајќи антиоксиданти, омега масни киселини, пребиотици и пробиотици. Загарантирана анализа : Суров протеин (мин) 34,00% сурова маст (мин) 12,00% сурова влакна (макс) 6,00% влага (макс) 10,00% калциум (макс) 2,00% фосфор (макс) 1,15% витамин Е (мин) 400 IU/ Kg омега-6 масни киселини* (мин) 3,25% омега-3 масни киселини* (мин) 1,00% глукозамин* (мин) 750 мг/кг хондроитин сулфат* (мин) 250 мг/кг бета-каротин* (мин) 5 Mg/kg вкупно млечна киселина микроорганизми* (мин) +80,000,000 CFU/lb Велнес јадро без зрно пилешко, пилешко месо и оброк од мисирка голема раса храна за кучиња, 24 lb. Содржи 36% повеќе протеини од велнес комплетни големи раси на возрасни рецепти, велнес јадро јадро формула за голема раса е направена со дебонирано пилешко, пилешко јадење, оброк од мисирка, овошје и зеленчук.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Со овие обетки од starвездени обетки, сигурно ќе се истакнете во пенлива убавина на природни дијаманти на

Mega Scomp Classic BL Скокајте како професионалец со новиот злобен мега скок! Без разлика дали сте комплетен поче

Додадете малку пламен во вашата гардероба со багажникот на Vellda од Brinley Co Овој заслепувачки нов стил е на�

Работа или само релаксирање? Без оглед на тоа какви се вашите планови за денот, ткаените шорцеви за исте�

Растете свој зеленчук со овие семе од домати од Аина Ола градина Тие можат да бидат засадени во градина �

Воведување на нашата стоечка биро за прилагодување на електрична висина во комбинација со напредни фун

Влезете во стилска нова облека за спиење со овој сет на пижами од 2 парчиња, во кој има највисоки пријате�

Подобри домови и градини, затегнатиот панел за затемнување на заклучоци, служи како без напор стилски а�

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

花々のマンダラぬりえ 塗り絵 大人 ストレス解消とリラクゼーションのための。100ページ。 8.5inch x 8.5inch x 102 Pages リラックスするためのマ�

Благодатна и искривена, ламбата „Бланш тиква“ е сигурна дека ќе осветли секоја просторија со елеганци�

Друг основен основен за додавање на вашата гардероба, немало каросеријата на границите на границите ви

Толку кул! Овие панталони за престолнини „Marvel Venom“ за мажи се совршен пар за лежерен ден или ноќ на рела�

Колекцијата Weave & Wander Khalo ги собира тонските палети на бои на длабоко топло сино, сребрени сиви и бисерни �

3 PK OKIDATA Компатибилна замена на црни касети со лента за печатачи 52103601 За употреба во окидата микролин 395,

Покривот на Wesly Duvet поставен од Chic Home е здив на свеж воздух и сигурно ќе го воздигне секој декор во спална�

Останете кул бидејќи времето се загрева во оваа лесна кошула со копче Vвратот од Terra & Sky Изработено во ве�

До 2005 година, јас бев полно работно време карикатурист и илустратор, и покрај тоа што никогаш не добив фо

Вежбајте да удирате топка со играта на џамбо лилјак и топка Оваа игра е одлична активност на отворено за

Подготвен, софистициран и стилски, без граници Јуниори Фланел Фукс здолниште за завиткување седи токму

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Scroll