Новак
Забрзано еко кадифен 175 60R H гума

Забрзано еко кадифен 175 60R H гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1486.72

Еко кадифен е целата сезонска гума на Акцелера за патнички автомобили. Некои клучни карактеристики вклучуваат три главни ребра, мини дијагонални жлебови и централни ребра со адаптивни сипи. Дополнителни карактеристики вклучуваат со гаранција за километража и заштита на опасност од патот. Еко кадифен ја максимизира удобноста на возењето и го минимизира бучавата, што го прави солиден, сигурен избор за вашите секојдневни потреби за возење. Три главни ребра го намалуваат ризикот од хидропланирање со принудување вода од контактната лепенка на гумата. Главните ребра нудат одлично чувство во центарот. Главниот жлеб и дијагонални мини-гасови евакуираат вода од контактната лепенка. Адаптивните сипи додаваат стотици дополнителни рабови за гризење за подобра влечење во влажни или зимски услови. Поддржано од гаранција за живот ограничен на производителот од 45.000 милји.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Kwikset 6773 V1 UL En Endidle Turn Deadbolt со празна плоча со RCAL Latch и RCS Strike со нова шасија светла месинг финиш kwikset 6773v1 UL En En

Вклучете ја играта во своето секојдневно со овој комплет за облека со 2 парчиња инспирирани од Louney Tunes! И�

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот...

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност

Купете ја оваа колекција облека за момчиња од мали деца од garanimals! Garanimals нуди облека за момче за бебиња, в�

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Подобри домови и градини Во живо растенија Лантана BHG QT LANTANA Годишно Мултибоја Сите сезони...

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Вашето бебе ќе ги сака нашите 100% органски памучни тела Супер мека, супер симпатична! Вашето бебе ќе биде

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка лико�

Поврзано со среќа и среќа, овој шармантен прстен на слонови е направен од квалитетно сребро Овој стабил�

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Додадете ја модата и функцијата во вашиот дом со главните теми Шеридан Фретхард во затворен простор за �

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Прекрасна изјава за вера, овој ѓердан од приврзок за распнување на Флеур де Лис е направен од 14 жолто зла

Подготвени за добар ноќен сон? Овој женски кошмар пред Божиќно спиење е направен за да легнете пред спие

Кралски свежи свински стомаци 32 мл исечи Брендот Royal Foods се препознава низ целиот југоисток како водечк�

Изразувајте ја својата loveубов со овој прстен за ангажман на дијаманти во Миабела, прекрасно парче кое з�

The Lunkerhunt Typhon е нашата цврста цевка за тело што е направена со нашата ултра трајна мека пластика што ќе за�

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Умно дизајнирана, дрвена рамка во форма на куќа го слави она што е навистина важно за еден домнајблискит

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll