Новак
Изматете ја женската мала торба со слама полумесечина, црна

Изматете ја женската мала торба со слама полумесечина, црна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Нов вид летна романса. Со свеж баланс на безгрижен став и покачен привлечност, лесно е да се избрише од малата торба со слама полумесечина на Scoop. Изработено е од ветровито слама и има детали за шал за дополнителен интерес. Отстранлив каиш за крстосници го менува изгледот во секунди, носејќи ги сите ваши планови за топло време со леснотија. Исклучиво на. Материјал : Вештачки материјали. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 4,75 ”w x 4,75” h x 3 ”D. Ширина се мери преку дното на чантата . Тип на рачка : горната рачка со капка 4 ''; Отстранлива, прилагодлива лента за вкрстување со пад од 23 ”. Затворање : Отворен врв. Надворешни детали : ткаена слама; отстранлива шамија на горната рачка; Хардвер со златен тон. Детали за внатрешни работи : еден поштенски џеб со лого -лепенка; наредени. Лажичка мала слама полумесечина торба за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Огио Newут II S носачки куќиште (ранец) за 17 "Apple i Pad тетратка, црна, балистички најлон, поли, поли, поли памучн

Боја : Браун Дизајнот на кружниот лак ги штити новороденчињата и малите деца од остри рабови, а овој кафе

Оваа прекрасна виолетова и сина акварел цвеќиња Јас платно уметноста се печати со употреба на највисок

Тенкрезервоарот без граници Топ 3пакет е суштинска гардероба што ќе ве натера да се чувствувате ветрови

Додадете го стилското парче акцент што е подобар домови и градини Зелен кактус 20инчи од 20инчен перница �

Оваа јакна за тексас на чудо нација е симпатична додаток на гардеробата на секоја девојка Одликувајќи с

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Професионалните монтери препорачуваат да

ДолфинСлејк, атлетски инспириран и конструиран за да ве задржи исправено на лизгави површини...

Спијте или дневна во стил со оваа јака од две парчиња јака PJ поставена од тајни богатства Врвот на јакат�

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

Scroll