Новак
Alexis Bendel Comfort Comfort се лизга на патики

Alexis Bendel Comfort Comfort се лизга на патики

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Алексис Бендел Попи-78 L Дами Роузголд Сјајни патики 8.5. Пол : Дами. Големина : 8.5. Fit : Редовно. Боја : Rosegold. Материјал : Ева. Единствен материјал : ПУ завиткана со инло. Удобни сјајни патики со одлики за удобност. Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја гаранција за производите што ги продаваат продавачот; Гаранцијата на производителот не може да се однесува на производи купени од овој продавач. За дополнителни проблеми или информации поврзани со гаранцијата, ве молиме контактирајте со нас директно. Бидете удобни и стилски во овие забавни женски патики со строги странични еластици за удобно вклопување, а тоа ќе се спари совршено со која било облека и мини платформа за само совршена додадена висина . искористете го максимумот од вашиот викенд со обичниот, удобно кул од оваа патика. Одликувајќи се со сјајни детали, постепена јака за удобност. Лизгајте се на оваа патика и издигнете го стилот на вашиот секојдневен ансамбл!. Силуета со низок врв нуди класичен и стилски изглед, идеални чевли за секоја пригода . Дизајн на лизгање : Лизгање на дизајн со еластична манжетна е погодно за корисникот да го облече и полетува. Удобни сјајни патики со одлики за удобност . се вклопува долго време стоечка работа, одење, обични, подни чевли, плантарна фасцитис, медицинска сестра, риболов, градинарство, фустан, шопинг, возење, возење, џез, танц на чешма, уличен џез, балет, народ Танц, Зумба, атлетски, тренингот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој елек за машко руно е совршено прилагодена за кул денови на паѓање кога маицата не е доволно топла и

Друг основен основен за додавање на вашата гардероба, немало каросеријата на границите на границите ви

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Колекцијата за килими за перформанси за перформанси во главните теми има свежи нови бои кои се во тренд

Совршен џемпер за започнување на сезоната на есен Овој пат и Tru отворен предниот кабел плетен кардиган е

Подобри домови и градини, затегнатиот панел за затемнување на заклучоци, служи како без напор стилски а�

Благодатна и искривена, ламбата „Бланш тиква“ е сигурна дека ќе осветли секоја просторија со елеганци�

Современите и индустриските стилови се спојуваат за да создадат функционална складирање современа дне

Мал блесок на ракавот му дава разигран замав на овој џемпер инспириран од наутичко од време и TRU Завршен�

Високиот стил на напон е ваш со оваа тотално ретро худи со AC / DC Класичниот дизајн е супер мек и дефинитив

Mega Scomp Classic BL Скокајте како професионалец со новиот злобен мега скок! Без разлика дали сте комплетен поче

Cardенскиот Hacci Lace Cardigan од време и TRU е совршен лесен џемпер Со ракави со средна должина и прилично детали з

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Фразата „Најдоброто до�

Пополнете го вашиот изглед со овој приврзок за акцент на аметист од 14 килограми и бел топаз Овој виолето

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќ

3 PK OKIDATA Компатибилна замена на црни касети со лента за печатачи 52103601 За употреба во окидата микролин 395,

Подготвен, софистициран и стилски, без граници Јуниори Фланел Фукс здолниште за завиткување седи токму

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Трендовски, симпатичен и подготвен за слој или одење соло Ниту еден врв на вратот на вратот без ракави н�

Scroll