Новак
Се прашувам Сандал за девојки на девојки на нација

Се прашувам Сандал за девојки на девојки на нација

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 288.00

Кога сонцето сјае и времето е топло, облечете го вашето мало девојче во овие сандали со гладијатор на девојчињата од Wonder Nation. Одликувајќи се со Faux кожа горниот дел за класичен изглед, овие сандали се нагласени со симпатичен сет на цвеќиња на врвот. Прилагодливата лента за глуждот и дискретниот заден патент обезбедуваат прицврстено и прилагодено вклопување, додека малку постепено стапало го намалува заморот. Еден не-обележување ѓон ги комплетира сандалите на Гладијатор, кои се достапни во елегантна бела боја и работат убаво и во обични и облечени ситуации. Wonder Nation нуди најразлични удобни стилови за најразлични прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што го носат. СОДРИНА ДЕЦА НА НАЈДОБРИОТ ДЕВОЈКИ Гладијатор Сандал : 100% ПУ Горна. 100% надворешна плоча на TPR. Сандали на Гладијатор. Faux кожа горната со ткаенини цвеќиња. Затворање на задниот дел. Прилагодлива лента за глуждот. Малку постепено стапало. Мала пета. Не-обележување ѓон. Достапно во бело. Избришете чисто со крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сандалите на Викторија К, со плетенка со материјал и ред на Рајна камења на секоја страна од лентите и ст

Трендовски, симпатичен и подготвен за слој или одење соло Ниту еден врв на вратот на вратот без ракави н�

Твојата мантра? Одете каде било, направете нешто Sweetsелењето што порано ја фрлавме над нашата фудбалска �

Филтрите за перформанси во 10x20x1 Purafilter 2000 имаат плетени механички медиуми за филтрирање кои ќе ги отстра�

Совршено за натопување во гуакамол, ранч облекување, салса или целосно самостојно! Барате лесен замрзна

Не поправајте што не е скршено Овие меки, лесни за носење полови со полови кошули доаѓаат во класични бо�

Уживајте во удобно време на вода во секоја сезона, дури и во зима Јакна за флотациони плочи на Стернс го �

Лесно се чисти со микрофибер крпа Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка...

Водете го вашиот тим до победа додека останувате удобно во оваа јакна без граници Има постава за мрежи з

Пан Пепин, ве носи секој ден директно на вашата маса нашите вкусни и свежи тортили, планити од Пан Пепин..

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Црвениот ѓавол на Trappey Cayenne Cayenne Hotешкиот сос 32 fl oz додава доволно топлина на живина или јадења од говедск�

Надвор од овој светски печатење го воздигнува вашиот стил на пливање без овој без граници на вселенскио

Scroll