Новак
1- Карат Т.В. Дијамант 14KT Бело злато прстен за ангажман со три камен

1- Карат Т.В. Дијамант 14KT Бело злато прстен за ангажман со три камен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Зачудувачки класик, овој миабела дијамантски прстен за ангажман убаво ја одразува вашата романса. Изработено во бујно бело злато, овој три-камен изглед покажува три треперливи овални, дијаманти поставени од прсти (G-H, I1) во центарот на групата со 22 кружни, дијаманти поставени од отвори (G-H, I1) Одморот на Нејзината Шанк. Засилен со висок полски сјај, овој прстен за ангажман на дијаманти ќе го надополни нејзиниот уникатен стил - денес и секогаш. Изработено во 14 KT бело злато. 1-1/10 КТ. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I1. Овални и тркалезни камења. Простори и песни поставени камења. Прстен за ангажман со три камен. Ширина на опсегот : 2мм. Април Април. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци. Накит Миабела : Со над 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Фразата „Најдоброто до�

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едно

Кид природен розов агат со ситно срце нараквица за шарм со розова кутија 8мм природен скапоцен камен рач

Уживајте во удобно време на вода во секоја сезона, дури и во зима Јакна за флотациони плочи на Стернс го �

Трендовски, симпатичен и подготвен за слој или одење соло Ниту еден врв на вратот на вратот без ракави н�

Класичен облик на правоаголник им дава на овие очила за сонце од Фостер Грант силен стил за да одговараа

Контакти, аларм / часовник, S Planner, камера, галерија, Google Talk, Dropbox, Netflix, Gmail, You Tube, веб прелистувач, Мои датоте

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Подобрите домови и градини со прозорци на Пајсли додаваат допир на паначе во која било просторија во ва�

3 PK OKIDATA Компатибилна замена на црни касети со лента за печатачи 52103601 За употреба во окидата микролин 395,

Scroll