Новак
Без граници на јуниорите на ултра ултра високи фармерки

Без граници на јуниорите на ултра ултра високи фармерки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2208.00

Додадете малку модерна "Flare " во вашата основна колекција на тексас без фармерки без граници. Ласкава ултра-висока силуета го одржува вашиот изглед на точка. Пар со мета или џемпер и ќе бидете подготвени за денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 5. Ултра висок пораст. Curvy Fit. Затворање на копчињата со поштенски мува. Флејска нога. 67% памук/26% полиестер/5% рајон/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Curvy Висок пораст Флејл фармерки за јуниори од граници на бр.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За секое патување во теретана или парк, подгответе се со мажите „Тритон 2.0“ Изградени да издржат секојд

Градина сијаличка со сијалица со виолетова рефлексија на лалињата се увезуваат директно од нашите фарм

Неисправен градник на Вафл Бран е спортски градник што е реимагиран! Овој градник има вградена полица с�

Кул Кордурај го врти вашиот изглед со оваа јакна со качулка од без граници Останете со овој тренд слој с�

Одликувајќи се со сметка во форма на ковчег за максимална акција за стрелање и страничен блиц со минима�

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа.Уметни

Овој рингинспириран прстен ќе направи одличен додаток за еден ден на плажа Станува збор за сребрен прст

Bfgoodrich Radial T / A Performance AllSeason Tire Tire North America прва радијална гума со скоро 40 години тркачко наследство...

Ова трендови меѓународни НФЛ Денвер Бронкос Постерот за wallидови со лого 21 е дизајниран со високо квали�

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Овој сет ги вклучува само двете капаци на перници и утешител на удобност Димензии на кралот : .Надградет

Елегантен стајлинг на Оксфорднаправен со човечка кожа и користејќи дизајн на италијански бод, нашиот м�

Работете, играјте и соочете се со денот удобно со потпис од Levi Strauss & Co ™ Women'sенски модерни слаби фармерки

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll