Новак
Уникатни поволни цени 30 -тина цветна хартија за завиткување букет водоотпорен пакување памук сива боја

Уникатни поволни цени 30 -тина цветна хартија за завиткување букет водоотпорен пакување памук сива боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Цветната хартија за завиткување може да се користи за општа намена за цветни продавници, сегашни кутии, занаети, уметност, дневни потреби, свадба, забава, дипломирање, церемонија, настан, годишнина, итн. Водоотпорна, има добра текстура, висока цврстина и е мазна и мека. Едноставен и модерен дизајн, ги прави вашите цвеќиња да изгледаат многу попривлечни и висока класа. Лесен за користење. Цветен натпревар кој може да ја одрази убавината на цветот. Боја : сива . материјал : памучна хартија . Ширина : 58cm / 22,8 инчи . целосна должина : 9.144m / 30ft . Содржина на пакет : 1 x хартија за завиткување на цвет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Децата ќе ги имаат сите муниција што им е потребна и ќе се подготват со торбата со муниција Nштрајк Камуф

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за BMW 740 2015 : Дизајнирано прилагодено вк

Може да бидете сигурни дека доаѓаат следното лето, ќе бидете задоволни и вашиот базен ќе биде подготвен

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа...

Лесно прилагодете го вашиот дом или канцелариски простор со убавината и шармот на вештачките мрежи 5x7 е�

Канари островски чамци за риболов премија врамени платно подготвени да висат Премиум рака испружено вр

Оваа стилска и удобна Health Tex Toddler Girl Flutter Sleeve Romper е задолжително за нејзината гардероба На предната стран�

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

Камионот со танкер со Adventure Force Big Rig ја проширува креативноста на вашето дете Комплетирајте со целосна к�

Нашиот чудо на Nation Sport Sandal во црна / Teal / вар е совршен за потоплите летни денови за големи момчиња / млади �

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

Кога сонцето сјае и времето е топло, облечете го вашето мало девојче во овие сандали со гладијатор на де�

Без граници на врвот на чипката не се карактеризира со деликатна исечка чипка на чипка околу полите и де

Пар на Викторија К, модерен тексас текстура дизајниран материјал и златна тока низ предниот дел нуди ко�

Еко кадифен е целата сезонска гума на Акцелера за патнички автомобили Некои клучни карактеристики вклу

Кога станува збор за удобно, ниту еден Jeanан не ти го има грбот како овие фармерки на момчето Баги од фарм�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll