Новак
Case Spectrum -R за iPhone Pro - рециклирани материјали - Серија на свила - Лесна виолетова

Case Spectrum -R за iPhone Pro - рециклирани материјали - Серија на свила - Лесна виолетова

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 799.20

Направено од 100% рециклирани материјали, Spectrum_R // Silk нуди крајна заштита од пад и антимикробна одбрана за вашиот уред. Овој случај не само што изгледа меко, туку се чувствува и меко. Технологијата за апсорпција на шок на потписот на Иткинс, Хектотек е вграден во периметарот на случајот за да ги апсорбира и растера мулти-Г шоковите. Подобрените подигнати рабови ги штитат камерата и екранот. Направени од рециклирани материјали-Рециклираните материјали на Иткинс во голема мерка се состојат од пост-индустриско производство, како и од други користени и бескорисни материјали . Технологија за апсорпција на шок-Технологијата за апсорпција на влијанието на влијанието на ИТКИНС е интегрирана во внатрешниот периметар на сите наши случаи за заштита од капки. Воздушните џебови со двојно слој ја распрснуваат и пренесуваат енергијата подалеку од вашиот уред на удар . Антимикробна одбрана-Заштитните случаи на Иткинс се направени со нашиот сопствен антимикробно полимер со високи перформанси. Ние не само што го заштитуваме вашиот телефон од секојдневните шокови и екстремни влијанија, туку исто така помагаме да ги задржиме вашите телефонски микроби и без микроб . Заштита на екран и камера-Подигнатите рабови со потписи на Иткинс помагаат во заштитата на вашиот екран и камера од гребнатини . 2x посилни магнети- Технологијата Itskins Mag2.0 има 2x посилни магнети за подобра приврзаност и усогласување на вашите полначи и додатоци компатибилни со Magsafe.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Потпис од Леви Строс и Ко современи карго шорцеви обезбедува модерен стајлинг на карго и перформанси из

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Камионот со танкер со Adventure Force Big Rig ја проширува креативноста на вашето дете Комплетирајте со целосна к�

Дајте го дарот на верата нашиот бел Руби ѓердан прави прекрасен, уникатен подарок за мајка, браќа и сест

Резултат класична маица од атлетски дела и завршете ја облеката за атлетизност на денот Овој основен вр

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Заштитената марка за трговска марка е рег

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина...

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

Забавна храна исполнува возбудливи бои на овој правоаголен полиестерски килим Прецизните градежни кар

Премиум растителна храна Враќање во корените Органска растителна храна Премиум Едиблс мешавината е сп�

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа...

Копче за кратки ракави за кратки ракави на Пери Елис со зашилена јака, редовно вклопување, обична измисл

Чувајте удобно додека останувате активни во оваа маица со долг ракав од атлетски дела Оваа машка машка �

Scroll