Новак
Подобри домови и градини Б Гроздобер сијаличка за пушачи LED, 25W EQV, DIM, E12, Daylight - PK

Подобри домови и градини Б Гроздобер сијаличка за пушачи LED, 25W EQV, DIM, E12, Daylight - PK

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Подобри домови и градини Гроздобер LED светилки го комбинираат класичниот изглед на Едисон на гроздобер светилки со современите придобивки од LED технологијата. Оваа безвременска влакна LED сијалица создава топол и привлечен амбиент кој е идеален за шик, креативен и модерен дизајн на домови. Со внесување на класичен поглед во денешно време, добијте го стилот со сите придобивки од долготрајните, економични LED светилки. Со само 2,5 вати, еквивалентно на стандардна сијалица од 25 вати, искористете ја проценетата годишна цена од само 1,08 долари. Ова LED е затемнето за да можете да ги прилагодите вашите простори и за функција и за стил во кое било време од денот. Добијте го изгледот и трансформирајте го вашето домашно живеење со инспирирано гроздобер осветлување денес. 8 гроздобер B10 LED Edison Bulbs, сива завршница. Ефикасна 2,5 вати, 25 вати еквивалентна сијалица. Произведува покана, пушена сјај од 5000к. Затемнето со остриот рендерирање на боја (CRI) од 80. 190 лумени на осветленост. E12 База на Канделабра. Живот од 13 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Растете свој зеленчук со овие семе од домати од Аина Ола градина Тие можат да бидат засадени во градина �

Секогаш во сезоната пигментна боја памучна мешавина од маица од Расел Атлетик има удобен екипаж и иконс

Совршен џемпер за започнување на сезоната на есен Овој пат и Tru отворен предниот кабел плетен кардиган е

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Резултатот е широко при

Детали за производот Стилска туника со деколте на Хенли V и удира во должина на колкот, деталите за копче

花々のマンダラぬりえ 塗り絵 大人 ストレス解消とリラクゼーションのための。100ページ。 8.5inch x 8.5inch x 102 Pages リラックスするためのマ�

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Овој сет на рамки за слики од 3pk 4x6 е дизајниран за прикажување на слики од вашето куче Секоја рамка е црн�

Класичен облик на правоаголник им дава на овие очила за сонце од Фостер Грант силен стил за да одговараа

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Колекцијата Weave & Wander Khalo ги собира тонските палети на бои на длабоко топло сино, сребрени сиви и бисерни �

Контакти, аларм / часовник, S Planner, камера, галерија, Google Talk, Dropbox, Netflix, Gmail, You Tube, веб прелистувач, Мои датоте

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Колекцијата за килими за перформанси за перформанси во главните теми има свежи нови бои кои се во тренд

Има толку многу причини да ги сакате папучи на Muk Luks Gloria, од најразлични модерни обрасци и бои до симпати�

Подготвен, софистициран и стилски, без граници Јуниори Фланел Фукс здолниште за завиткување седи токму

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едно

Начин да ги прославите велигденските опасности, 3 брои : забавни, празнични украси Се одликува со бебе пи

Scroll