Новак
Единствени поволни цени двојно слој за миење садови за миење на гаќички зелено бело, жолто бело

Единствени поволни цени двојно слој за миење садови за миење на гаќички зелено бело, жолто бело

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Кошница за одводнување, корпа за одвод од зеленчук од зеленчук, пластична корпа за перење, корпа за складирање во кујна. Кошница со двојно слој, која може да се користи за чистење, миење и одвод на овошје и зеленчук. Чашината Colander Bowl е изработен од PP материјал, силен, издржлив и лесен за чистење и употреба. Горниот слој ја исцеди водата, а долниот слој чува вода. Горниот слој има шуплив дизајн, а долниот слој е силен и може да складира вода. Тие се лесни за складирање во фиоки за кујна или плакари. Кујната алатка може да се користи со тестенини, овошје, зеленчук, итн. Единствени поволни цени со двојно слој, двојно одводната корпа за миење на гаџети, зелена бела, жолто бел материјал : стр. Двоен дизајн дизајн. Издржлив и стабилен. Лесно за чистење. Погоден за чистење, миење и одвод на овошје и зеленчук.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Игра во оваа атлетска работа Момци со кратки ракави солиден Хедер Jerseyерси, кој нуди токму она што му е по

Материјал : 58% памук / 39% полиестер / 3% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен ФИТ : Оп

Супериорен врвен ротор на сопирачката за патнички автомобили, лесни камиони и SUV Ultrahc® роторите на сопир

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Кога станува збор за удобно, ниту еден Jeanан не ти го има грбот како овие фармерки на момчето Баги од фарм�

Откријте ја иднината на осветлувањето со преносни LED светла на Enbright Cafe од Јаско Користејќи ја патентира�

Бидете уверени за нула нарушување или кражба со ова тешки челик конструирано поштенско сандаче за монт�

Панталони Saver Custom Fit 4 PC Car Floor Mat Постави за Ford Foc: Дизајнирано прилагодете ги сложените контури и површини

Худи со средна тежина од руно со логото на атлетскиот орел Расел Расел низ градите Hoodie ја има технологиј

Оваа стилска и удобна Health Tex Toddler Girl Flutter Sleeve Romper е задолжително за нејзината гардероба На предната стран�

Minky Nation Minky Hoodie and Joggers Outfit Set има симпатични детали за крзно од апчиња и кадифен факс Таа може да ги носи ов

Решавање вежби од секаков вид со леснотија во „Бестрашен“ шорцеви за женски „Бестрашен“ во Рибок во п

Јакната „Беверли Хилс Поло Клуб Раглан“ е стилска, топла и удобна за носење Направено е од волна и поли�

Дајте го дарот на верата нашиот бел Руби ѓердан прави прекрасен, уникатен подарок за мајка, браќа и сест

Пар на Викторија К, модерен тексас текстура дизајниран материјал и златна тока низ предниот дел нуди ко�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Овој сет на две крајни табели е совршено парче за секоја дневна соба или спална соба Овие крајни табели �

Без граници панталони од зелена салата не се разноврсен стил со десно разгорена нога и ласкава широка л�

Уметник : Ширли Новаксубјект : Animals Tyle : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметни

Еко кадифен е целата сезонска гума на Акцелера за патнички автомобили Некои клучни карактеристики вклу

Пронајдете ја вашата крајна удобност облечена во оваа обвивка за долги ракави на Гаам! Со шал колар, дол�

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Заштитената марка за трговска марка е рег

Лизгајте се во овие симпатични Triple Stack Skinny фармерки од без граници и сте подготвени за секоја пригода...

Кафе Париз, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна сина боја, ова лико

Акцент на неговиот ладен временски изглед со подигач на елек од Wonder Nation Топло бидејќи е стилски, овој ел�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

За вежбање на секојдневните активности на овие мешани патики од мешани мрежи од Авиа! Овие патики на же�

Потопете стил во најслабиот фустан од чипка на ова лето Флериот отворен грб и деликатните детали за чип�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Со асортиман на големини и стилови, како што се врам�

Scroll