Новак
Ove Decors Tampa 62- in. W in. H Правоаголен аголен туш за туширање со пивот без рамка за туширање во црна боја во црна боја

Ove Decors Tampa 62- in. W in. H Правоаголен аголен туш за туширање со пивот без рамка за туширање во црна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4799.68

Ove Бескрајна Тампа TA2343400, 61 5/8 до 62 13/16 in. W x 72 in. H агол без рамка за шарка врата за туширање во црна боја. Ove Decors бесконечни 62 13/16 in. Tampa Framightless Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панелот, нудејќи изглед на индустриски инспириран изглед што ќе го надополни секој простор. Доаѓа со преголем хардвер со врвен квалитет, комплетен со црна завршница, и вклучува широк фиксен панел од 24 инчи, панел со широки врати од 24 инчи, широка панел од 12 инчи, широк страничен панел од 33 инчи, идеален за А. Инсталација на агол. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. 61 5/8 до 62 13/16 in. Ширина x 34 3/16 in. Длабочина x 72 in. Висина, модел : TA2343400. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Премиум 8мм (5/16 ”) Дебела безбедносна стакло. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Технологија Metal Guardâ - Премиум заштитна метална обвивка за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е голема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Резултат класична маица од атлетски дела и завршете ја облеката за атлетизност на денот Овој основен вр

Цврст не'рѓосувачки челик 5мм инспиративна манжетна од розова кутија 5mm2019believeinsomethingblk (увезени материјал

Обграден со пробиотици за здраво варење, оваа поголема кибли има омега масни киселини од масло од лосос

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и

Потекло : Виетнам Слајдот ви овозможува дополнителна забава за вас Дизајн на куќи и прозорец Во кој се п

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Нова сезона, нов изглед Време за џемпер на бесплатното склопување за шик пресврт на класичен обичен сти�

Сет за кошула и нозе со две парчиња; Само јака со штанд со јака и стојат на контраст на внатрешната јака; 6

Копче за кратки ракави за кратки ракави на Пери Елис со зашилена јака, редовно вклопување, обична измисл

Попрска на боја, секси и пресечен и го имате вашиот нов омилен костим за капење Едно парче костим за капе

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Ford F250 Super Duty 2018 : Дизајнирано прилагод�

Оваа прекрасна патека до уметноста Океан III платно се печати со употреба на највисок квалитет на мастил�

Потпис од Леви Строс и Ко современи карго шорцеви обезбедува модерен стајлинг на карго и перформанси из

Трчајте со доверба Овие шорцеви со атлетски дела имаат вградена лагер за удобност и покриеност Приближ�

Овој елегантен Akdy 30 ”под аспираторот за опсег на кабинетот е управуван од стил, во кој има четкана надво

Пејте заедно со вашите омилени Божиќни кароли со младешки слики и мултиобоени нијанси од овој правоаго�

Време е да распоредите пар панталони за кул удобност и стил Овие падобрански панталони од без граници и�

Вниманието на деталите е токму за што се работи за готовина од лесна улица Уметно дизајнирана на екстре�

За секое патување во теретана или парк, подгответе се со мажите „Тритон 2.0“ Изградени да издржат секојд

Одликувајќи се со сметка во форма на ковчег за максимална акција за стрелање и страничен блиц со минима�

Ако барате да го зголемите вашиот фактор на софистицираност отколку да погледнете подалеку од Вал од Бе

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Избрани, разнобојни, лесни за убов во живо со сукулентни растенија Уникатни бои, форми, текстури подготв

Неисправен градник на Вафл Бран е спортски градник што е реимагиран! Овој градник има вградена полица с�

Иновативниот тим за игри Xpression Gaming е совршен за ентузијаст за игри како вас, што е вистински обожавател н

Камионот со танкер со Adventure Force Big Rig ја проширува креативноста на вашето дете Комплетирајте со целосна к�

Овој рингинспириран прстен ќе направи одличен додаток за еден ден на плажа Станува збор за сребрен прст

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Одете на главата на часот во безвременски поло маици на Wonder Nation Дизајнирани со училишен стил на ум, овие

Scroll