Новак
Дедо Мраз застани тука ретро празничен празник графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Дедо Мраз застани тука ретро празничен празник графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : ретро, ​​гроздобер, шема, карирана, тартан, starsвезди , Божиќ, празник. Дизајн од Лиза Ларсон. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревети . Текстот вклучува : Дедо Мраз запре тука.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Mega Scomp Classic BL Скокајте како професионалец со новиот злобен мега скок! Без разлика дали сте комплетен поче

Совршен џемпер за започнување на сезоната на есен Овој пат и Tru отворен предниот кабел плетен кардиган е

Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќ

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Растете свој зеленчук со овие семе од домати од Аина Ола градина Тие можат да бидат засадени во градина �

Високиот стил на напон е ваш со оваа тотално ретро худи со AC / DC Класичниот дизајн е супер мек и дефинитив

Подготвен, софистициран и стилски, без граници Јуниори Фланел Фукс здолниште за завиткување седи токму

Уметник : Ванеса Биндер Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано п�

Snug Zipper Fit Slims and Trims веднаш, пролеана вишок вода додека вежбате, висококвалитетниот неопрен ја задржува то

Време на жени и Tru Through Mase Boot Внатре во патент за лесно и удобно вклопување Совршен стил за секоја пригода

Контакти, аларм / часовник, S Planner, камера, галерија, Google Talk, Dropbox, Netflix, Gmail, You Tube, веб прелистувач, Мои датоте

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едно

Scroll