Новак
Без граници на јога панталони за одмори на јуниори

Без граници на јога панталони за одмори на јуниори

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 159.84

Кажете "namaste " на вашите нови омилени панталони за јога. Со класичен преклопен лента за половината и ласкава нога на одблесокот, тие ќе ве чувствуваат удобно и симпатично на душекот. Овие панталони од јога се изработени од памук што може да се дише за дишење што се протега за ласкава силуета. Добро се спаруваат со тесен атлетски резервоар и само вашите голи нозе. Изберете цврста црна или сива боја за да се вклопите во студиото или да се одлучите за Brights да се истакнат од другите јоги. Овие панталони со преклопени јога се исто така одличен избор за лежење дома или спиење. Достапно во разновидни бои. Без граници на цврсти основни панталони за јога на јуниори : 95% памук, 5% дрес на спандекс. 32 "ИНСЕАМ за големина M. Преклопете го лентата за половината. Опапена нога. Машинска миење ладно со слични бои. Само белило на не-хлор кога е потребно. Tumble Dry. M Ironелезо кога е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценц

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Воведување на Runaway 30 L Ultimate Marathon Travel Pack кој има џеб или оддел за сè што ви треба Стилскиот дизајн, удобно в�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Дизајнирано да се прошири со растечки стомак и изработен во супермек тексас, кажете му здраво на страни�

Модените Делукс Дормати имаат живописен шарен дизајн на површината на полиестер Образено на рециклира�

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот...

FRD66 од Farroad е SUV гума за сите сезони дизајнирани да обезбедат одлично ракување, стабилност и целогодишна �

Специјални прилики повикуваат на рафиниран допир Да започнеме на десното стапало со костум одвоен палт

Извидникот од Бела Вита е безвременски лопар со класичен стил на чевли со брод Овој чевел ќе направи сек

Подготвени за вашиот следен трофејски улов со најновата опрема за риболов? Завршете го вашиот арсенал с

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

Scroll