Новак
Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум-позлатен срцев шарм со ланец на кабел Форзантина

Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум-позлатен срцев шарм со ланец на кабел Форзантина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 303.84

Помачки и стилски, овој прекрасен срцев шарм сигурно ќе го воздигне вашиот личен стил. Благодарно суспендира од 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на пролетен прстен, овој сребрен сребрен 22x12mm рамен шарм има шармантен сјај и текстурален детали што сигурно ќе го осветли вашиот изглед. Додадете стил и софистицираност со овој религиозен ѓердан.Метална тежина : 2,19 грама со синџир од типот : Финхејн Стил : Форзантина кабелски ланхарм Тип : срцев вкрстен шарм : Висока полска, текстурална насока : Clината на Клап : Клип на жените : Спринг Рингметал : Стерлинг Сребрена метална боја : Whitecharm со Whitecharm со Whitecharm со Димензии на кауција : 22мм x 12mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. , Текстуриран, рамен грб, цврст пролетен прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Слатките кратки кратки се совршен додаток на плакарот на вашето мало девојче Овие секојдневни комбинез

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Заштитниците на листовите со страничен товар Ејвори ви помагаат да ги чувате вашите важни документи за�

Потопете го сонцето (и сите комплименти) со овој пат и Tru Faux Snake Print SideTie Bikini Bikini за жени Ова дно за капење е

Подарете го подарокот за мода со празниците за правда, надаваат маици со долги ракави и сет на облека со

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

Откако работеше пет години како илустратор за рекламирање и наставник со скратено работно време, тој ја

избледени отпорни Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија.

Бела Вита знае чизми за фустани Продолжуваме да нудиме чизми за фустани за пети кои леле сезона по сезон

Сензорот за брзина на автоматска брзина на менувачот WVE изгради репутација во автомобилската индустриј

Оваа табела со крајно дрво е модерен додаток за простории во една класа, што претставува три генерации н

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, ова подго

Дајте му на вашето мало девојче симпатична нова облека што треба да ја носи со оваа двојна кошула на дев�

Уметник : Pissarro Предмет : City Scapestyle : Trational Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, ум�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за Ford Transit350 2015 : Дизајнирано прилагоде�

Замената со директно вклопување ОЕ обезбедува соодветно вклопување, форма и функција Опширно тестиран�

Daintyhigh Полски не'рѓосувачки челик10мм Сваровски кристал14к јонски позлата18 инчи ланци за врски1 .5 инчи Extend

Scroll