Новак
Сет за трки со брзина на електрична енергија

Сет за трки со брзина на електрична енергија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Тркајте ги автомобилите на BMW M3 и Mercedes-Benz околу кривината, јамка, патеката за скокање! Автомобилите имаат работни фарови и магнетни основи. Добијте малку воздух со патеката за скокање и слетување, брзина низ мостот на тунелот! Сет на трки со брзина на електрична енергија : Возрасен опсег : 8 до 13 години. Вклучува 2 автомобили, 2 контролори, патека за внес на електрична енергија, права и заоблени патеки, патеки за кросовер, патеки во форма на S, единечни ленти со директни и заоблени патеки, тунел мост, патека за скокање и слетување, бројач на скут, знак за знаци, потпори и адаптер . Големина на распоред : 4'4 "x 7'6". Должина на патеката : 32'6 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мал блесок на ракавот му дава разигран замав на овој џемпер инспириран од наутичко од време и TRU Завршен�

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Кид природен розов агат со ситно срце нараквица за шарм со розова кутија 8мм природен скапоцен камен рач

Деним панталони со суптилни детали Црна боја на тексас за обичен или класичен изглед Истегнете тексас з

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Работа или само релаксирање? Без оглед на тоа какви се вашите планови за денот, ткаените шорцеви за исте�

Контакти, аларм / часовник, S Planner, камера, галерија, Google Talk, Dropbox, Netflix, Gmail, You Tube, веб прелистувач, Мои датоте

Подобри домови и градини, затегнатиот панел за затемнување на заклучоци, служи како без напор стилски а�

Овој сет на рамки за слики од 3pk 4x6 е дизајниран за прикажување на слики од вашето куче...

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едно

Scroll